Serwetki na wesele – eleganckie podkreślenie wszystkich elementów zastawy

0
3763

Trzeba przyznać, że wesele to jedno z największych wydarzeń w życiu nowożeńców. Zapominając na chwilę o tym, że wchodzą oni na zupełnie nową drogę życia, warto powiedzieć o tym, że jest to bardzo duża inwestycja – warto więc zadbać o każdy detal, by podkreślał on wszystkie pozostałe mocne strony i przyćmiewał te, które tego wymagają.

Jednym z takich elementów są serwetki na wesele, które znajdują się nie tylko na każdym stole, ale przy każdym talerzyku. Odpowiedzmy sobie na pytanie, jak wybrać odpowiedni kolor, by pasował on do reszty aranżacji sali weselnej i jak złożyć je w elegancki sposób.

Kontrast, czy stonowane kolory dodatków?

W pierwszej kolejności należy poważnie zastanowić się nad tym, w jakim odcieniu będą znajdować się elementy wystroju sali weselnej. Obrus oczywiście będzie prawdopodobnie biały, więc pole manewru jest naprawdę duże. Jeśli stawiacie na kontrast, w którym łączenie ze sobą, czerń, złoto i biel (lub kontrastującym kolorem będzie niebieski, zielony, pomarańczowy itp.), to serwetki na wesele powinny być analogicznie w takim samym odcieniu. Jeśli wydaje się Wam, że ten pozornie tani i mało ważny element wyposażenia, nie będzie rzucać się w oczy, to niestety jesteście w błędzie – serwetki na wesele leżą przy każdym talerzyku, więc są podstawowym akcesorium, z którego korzystają goście, więc zwracają na niego bardzo dużą ilość uwagi.

Oczywiście sklepy z produktami dostosowanymi do takich wydarzeń jak ślub i wesele dokładnie wiedzą, jak zaspokoić swoich klientów i w jaki sposób zadowolić ich, spełniając wszystkie oczekiwania. Specjaliści z pewnością śledzą wszystkie trendy panujący w branży, więc są w stanie pomóc klientom w wyborze najbardziej zadowalających narzędzi, które pomogą im stworzyć niezapomniany klimat w perfekcyjnym wydaniu.

Jak składać serwetki?

Wszystko zależy od stylu, w którym będzie udekorowana sala. Serwetki na wesele mogą być ułożone na dziesiątki sposobów, więc analogicznie warto zapoznać się z wszystkimi, by znaleźć metodę doskonałą. Gdzie szukać informacji? Oczywiście w sieci lub jeśli macie taką możliwość, u osób zajmujących się organizacją wesel – mają oni ogromne doświadczenie i doskonale wiedzą, co sprawdza się podczas takich wydarzeń, a jakich sytuacji i elementów lepiej unikać.

Jeśli nie posiadacie zdolności manualnych, które pozwolą na zadowalający efekt finalny, lepiej znaleźć kogoś, kto pomoże Wam w przystrojeniu sali – nawet jeśli będzie to dodatkowy koszt. Pamiętajcie, że wesele to niezapomniane wydarzenie, dlatego warto zwrócić uwagę na najdrobniejsze szczegóły.

[Głosów:2    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here