Tapeta Rasch przykładem ciekawego designu

0
3341

Rodzinna firma Rasch zajmuje się produkcją tapet już od 1861 roku. Ze względu na wysoką jakość dostarczanych produktów, przedsiębiorstwo zajmuje bardzo wysoką pozycję wśród producentów tapet w całej Europie. Jako wieloletni lider branży, Rasch wyznacza trendy w świecie wykończeń ściennych.

Firma od lat niezmiennie pozostaje w rękach rodziny i podkreśla tę wartość swojej marki. Obecnie za główny cel przedsiębiorstwo stawia sobie znalezienie złotego środka, kompromisu między tradycją i nowoczesnością. Jest to możliwe, dzięki niesamowicie dużej i zróżnicowanej ofercie wzorów, w której każdy znajdzie styl odpowiedni dla siebie – opowiada ekspert z KrainaBarw.pl.

Tegoroczne linie tapet Rasch

Do tworzenia nowych wzorów Rasch podchodzi z zaangażowaniem godnym czołowych projektantów mody. W tym roku producent przygotował 4 podstawowe linie kreacji, wokół których zbudował rozmaite propozycje wzorów. Pierwszym z eksploatowanych obszarów była roślinność. Kolekcja z tej linii nawiązywała stylem do delikatnego, a jednocześnie bogatego świata przyrody. Drugi trend obecny w tegorocznych wzorach Rasch odwoływał się do eleganckich, klasycznych projektów i stanowił idealną propozycję do wnętrz stylizowanych na arystokratyczne salony. Linia Architekt z kolei jest bezpośrednim nawiązaniem do najbardziej nowoczesnych aranżacji wnętrz, zarówno tych związanych z chłodnym, lekkim minimalizmem, jak i cięższymi inspiracjami industrialnymi. I wreszcie ostatnia linia to hołd wobec rzemiosła, w którym rys indywidualizmu wynosi produkt ponad nieskazitelną doskonałość technologii.

Najważniejsze kategorie wzorów Rasch

Te cztery linie wzorów wkomponowują się w goszczący na stałe w firmie podział tapet – mówi specjalista z KrainaBarw.pl. Wybór klientom i kontrahentom Rasch ułatwia segregacja ich wzorów na te inspirowane naturą, kulturą, klasyczne i nowoczesne. Od pewnego czasu katalog obejmuje też kilka nowych obszarów. Wydzielono osobną przestrzeń dla tapet przeznaczonych do pokojów dziecięcych, tapety strukturalne i najprostsze desenie, będące interpretacją najpopularniejszych wzorów.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here