SkupSzop.pl, czyli internetowy skup książek – Szczecin i okolice

0
2448

Książki, które czytamy, mają ogromny wpływ na to, kim się stajemy. Nie bez powodu mówi się, że literatura uczy, bawi, a przy tym wychowuje i rozwija nasze intelektualne horyzonty. Osoby, które dużo czytają, posiadają ogrom wiedzy, ćwiczą wyobraźnię, trenują koncentrację oraz doskonalą zasób słownictwa. Kupno książki jest zatem dobrą inwestycją. Nie każda jednak jest w stanie nas porwać, wtedy warto podarować jej drugie życie i np. sprzedać. SkupSzop.pl, czyli skup książek – Szczecin znacznie to ułatwia, ponieważ jest to skup działający online, w którym możesz samodzielnie sprawdzić, czy i za ile sprzedać swoje książki.

Co wyróżnia skup książek – Szczecin spośród konkurencji?

SkupSzop.pl to internetowy skup książek, który nie ma nigdzie stacjonarnego punktu sprzedaży. Z tego powodu jego klientami są osoby, którym zależy na szybkim i wygodnym pozbyciu się nieczytanych książek, bez konieczności wychodzenia z domu.

Na tym jednak nie kończą się cechy charakterystyczne dla skupu. Jest to jedno z niewielu miejsc, które pozwala sprzedać książki praktycznie bez wychodzenia z domu. W tym celu wystarczy poprosić skup o przysłanie kuriera, który odbierze Twoją paczkę – co więcej usługa ta jest dla Ciebie darmowa. Jeśli jednak zdecydujesz się na samodzielne wysłanie paczki, wówczas kwota wypłaty zostanie powiększona o 7 zł.

Internetowy skup książek umożliwia przy tym samodzielne zweryfikowanie tego, czy SkupSzop.pl będzie zainteresowany odkupieniem od Ciebie danej książki. Wystarczy wejść na stronę skupu, a następnie przejść do zakładki „sprzedaj książki”, gdzie podasz trzynasto znakowy kod ISBN publikacji. Poznasz przy tym wstępną cenę, którą możesz uzyskać za sprzedaż. Warto jednak pamiętać o tym, że skup narzuca minimalną wartość sprzedaży – jest to 40 zł. Aby móc sprzedać niepotrzebne Ci książki, musisz zatem dodać ich do listy tyle, aby ich wartość ze sprzedaży nie była niższa niż ta kwota. Skup nie narzuca przy tym maksymalnej wartości zamówienia. Możesz zatem sprzedaż tyle książek, ile chcesz.

SkupSzop.pl to nie tylko skup książek online

Korzystając z usług SkupSzop.pl możesz szybko i wygodnie pozbyć się ze swojej domowej biblioteczki nieczytanych książek z różnego gatunku. Skup przyjmuje przy tym podręczniki szkole – jeśli zatem takowe posiadasz i nie wiesz, co z nimi zrobić, to możesz na nich trochę zarobić i je sprzedać. Skup działa przy tym w wielu polskich miastach, dzięki czemu procedura weryfikacji wysłanych książek oraz wypłacenia za nie środków nie zajmuje dużo czasu.

Warto również zwrócić uwagę na to, że SkupSzop.pl nie zajmuje się wyłącznie odkupowaniem książek. Umożliwia również zakup nowych i używanych książek w bardzo dobrym stanie i po okazyjnej cenie. Dzięki temu możesz kupić literackie perełki (jak np. książki Stephena Kinga, Remigiusza Mroza lub innych znanych autorów) w atrakcyjnej cenie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here