Ogród miejscem odpoczynku, czyli jak wyposażyć teren wokół domu

0
3449

Kto nie marzy o własnym ogrodzie, w którym w ciepłe dni można się relaksować na tysiące sposobów? Każdy, kto ma ten swój kawałek ziemi może czuć się szczęśliwcem. Zwłaszcza jeśli odpowiednio wyposaży teren wokół domu.

W sezonie letnim ogród świetnie sprawdza się zarówno jako miejsce imprez ze znajomymi, czy zabaw z dziećmi. By jednak zaprosić znajomych, trzeba posiadać meble ogrodowe. Podstawą są oczywiście krzesła i stolik, na którym będzie można postawić sałatki i zimne napoje. Na stronie Internum znajdziemy kilka ciekawych propozycji, w zależności od potrzeb. Możemy na przykład zakupić zestaw ogrodowy Blueberry, w skład którego wchodzi stół i aż 6 krzeseł. Meble wykonane są z wysokiej jakości stali, malowanej proszkowo. Materiały są odporne na szkodliwe warunki atmosferyczne, nie straszny im deszcz jak również promieniowanie UV. Co ważne, są łatwe do czyszczenia.

Dla osób, które lubią wylegiwać się na świeżym powietrzu koniecznym zakupem musi być hamak. Hamaki powstały najprawdopodobniej na Wyspach Karaibskich, a w wielu regionach Ameryki są one najpopularniejszym rodzajem łóżek. Dlaczego więc w Polsce nie zażyć trochę egzotycznego wypoczynku? W sklepie znajdziemy propozycje hamaków o zróżnicowanym designie i kolorach. Z pewnością na każdym z nich bardzo przyjemnie czyta się książkę, pije drinka czy po prostu śpi.

Przyglądając się różnym aranżacjom ogrodów, często można dostrzec w nich huśtawki. Zwłaszcza u osób, które mają dzieci, huśtawka będzie bardzo przydatna. Na przykład huśtawka w formie pajęczej sieci zapewni rozrywkę każdemu dziecku. Solidnie wykonana gwarantuje bezpieczeństwo i komfort zabawy. Nieco innego kalibru jest już 4-osobowa huśtawka TrauWood z zadaszeniem – to nie tylko miejsce wypoczynku dla kilka osób, ale i ładny element dekoracyjny. Jest ona wykonana z długo sezonowanego drewna, które nie przekracza 18% wilgotności. Dzięki temu elementy huśtawki nie odkształcą się nawet po kilku latach użytkowania przedmiotu.

Na koniec urządzenie, które powinien mieć każdy, kto dysponuje własnym ogrodem. Chodzi oczywiście o grilla. To dobry pretekst by zaprosić sąsiadów, znajomych czy rodzinkę na wspólną kiełbaskę i piwo. W sklepie internum.pl znajdziemy zarówno grille klasyczne, jak i grille z wędzarnią.

Więcej ofert mebli ogrodowych znajdą Państwo w sklepie Internum

źródło:

bujaki ogrodowe – Internum

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here