Jakie panele na podłogę?

0
3528

Nowoczesne wnętrza wymagają odpowiedniej oprawy. Bardzo istotny element wystroju stanowi podłoga, która powinna być nie tylko modna, ale również trwała i łatwa w utrzymaniu czystości. Jej wygląd ma ogromne znaczenie dla ogólnej estetyki pomieszczenia. W związku z tym wybór podłoża powinien zostać starannie przemyślany tak, abyśmy nie musieli szybko go wymieniać lub przykrywać dywanami, czy też wykładzinami.

Panele Salt Oak, czyli podłoga na topie

Panele podłogowe cieszą się bardzo dużą popularnością już od wielu lat. Decydując się na nie, warto zwrócić uwagę na ich trwałość oraz wzornictwo, które będzie idealnie korespondowało z pozostałymi elementami wnętrza. Obecnie sporym zainteresowaniem cieszą się podłoża utrzymane w odcieniach szarości. Przykład modnych paneli stanowi solidny, niemiecki produkt Wineo dąb solny. Cechą charakterystyczną Salt Oak jest ciekawa, popielata kolorystyka, a także czterostronna V-fuga, która sprawia, że podłoga wygląda niezwykle nowocześnie.

Zalety paneli podłogowych Wineo dąb solny

Wineo dąb solny to panele laminowane z dekorem w postaci realistycznych sęków wzdłużnych, idealnie oddających wygląd naturalnego dębowego drewna. Produkty posiadają jedwabisto-matową powierzchnię oraz warstwę antystatyczną. Dzięki temu podłoga nie elektryzuje się, a odkładanie kurzu na podłożu odbywa się w stopniu minimalnym. Sama powłoka jest trwała i w trakcie użytkowania paneli, nie traci swoich właściwości. Dodatkowym atutem podłoża z produktów Wineo jest bezklejowy montaż oraz fakt, że można je kłaść na wodnym ogrzewaniu podłogowym.

Obecnie panele podłogowe Wineo z dekorem „dąb solny” stanowią absolutny must have modnego wnętrza. Głęboka struktura powierzchni nadaje podłodze wyglądu naturalnego drewna, natomiast oryginalna, obwodowa v-fuga sprawia, że pomieszczenie zyskuje na nowoczesności. Kolorystyka paneli podłogowych Soalt Oak dobrze komponuje się zarówno z eleganckim, stylowym umeblowaniem salonu, funkcjonalną kuchnią, jak i barwnym pokojem nastolatka.

[Głosów:1    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here