Inwestycja w platformy parkingowe

0
2313

Nowoczesne platformy parkingowe są jednym z najlepszych pomysłów jeśli chodzi garażowanie pojazdów w miastach gdzie brakuje miejsc parkingowych. Można bowiem na dwóch poziomach garażu zaparkować samochody w nowoczesnych blokach oraz w centrach handlowych. Dlatego, nie jest dziwne, że takie konstrukcje coraz częściej pojawiają się w polskich miastach.

Nowoczesne rozwiązanie parkingowe

Platformy parkingowe oferuje firma Metaltech. Ich projekt można zobaczyć na stronie metaltech.pl  i dostrzec, że montowane są one najczęściej w garażach budynków mieszkalnych, w obiektach wielorodzinnych, biurowych, bądź tych, które nie dysponują określoną liczbą miejsc parkingowych. Wykorzystanie projektu tego typu platform pozwala uzyskać dużo więcej miejsc parkingowych przy równoczesnym zmniejszaniu ich powierzchni. Dodatkowym atutem jest to, że w górnej części platformy możemy parkować zarazem tyłem jak i przodem.

Podesty umiejscowione przy wjeździe na platformę zawsze są powiększane, co sprawia, że korzystający z nich użytkownicy mają zapewniony większy komfort. Platformy firmy Metaltech przeznaczone są dla samochodów o wymiarach: 480x190x150 centymetrów (długość/szerokość/wysokość). Każdy użytkownik uzyskuje własny klucz patentowy.

Jakie są zalety platform parkingowych?

Platformy parkingowe jako wytrzymałe konstrukcje stalowe idealnie sprawdzają się jako bezpieczne miejsca parkingowe. Można dzięki nim liczyć na dwa razy więcej miejsc parkingowych. Samo przygotowanie obiektu do montażu takiego parkingu odbywa się w oparciu o niskie koszty. Trwały oraz nieskomplikowany układ hydrauliczny platformy zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Koszty utrzymania również nie są wygórowane. Dlatego platformy te świetnie sprawdzają się w dużych miastach. Świetnie nadają się do budynków mieszkalnych, a także do budynków przeznaczonych pod różnego rodzaju instytucje użytku publicznego. Polskie miasta są coraz lepiej zagospodarowane. Świadczy o tym chociażby fakt idealnego rozplanowania miejsc parkingowych.

[Głosów:2    Średnia:4.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here