Bezpieczeństwo – podstawa na każdej budowie

0
2986

Prawdą jest, że istnieją takie branże, w których oszczędzanie nie popłaca. Jednym z takich sektorów jest budownictwo. Niezawodność maszyn jest ważna, ale oczkiem w głowie każdego przedsiębiorcy budowlanego powinno być bezpieczeństwo. Oszczędzając, rezygnujemy zazwyczaj z jakości maszyn. Ich stan jest elementem kluczowym, gdyż posiadanie nie w pełni sprawnej maszyny równoznaczne jest z potencjalnymi problemami natury nie tylko finansowej.

Efektywna realizacja projektu nierozerwalnie wiąże się z dobrym wyborem maszyn budowlanych. Praktycznie do każdego większego przedsięwzięcia niezbędne są urządzenia przeznaczone do prac na wysokościach, czyli podesty ruchome bądź ładowarki teleskopowe. Tutaj pojawia się kolejne słowo klucz, a mianowicie „doświadczenie”. Branża tak mocno technologiczna jak budownictwo w ogromnym stopniu opiera się na wieloletniej praktyce i dążeniu do wprowadzania ulepszeń. Producentem idealnie wpisującym się w powyższą charakterystykę jest JLG – firma działająca na rynku od późnych lat 60-tych XX wieku. W 1973 roku na budowie pojawił się pierwszy podnośnik nożycowy marki, a teraz…

Obecnie JLG posiada wiele maszyn, których głównym zadaniem jest zastąpienie nieefektywnego i często niebezpiecznego sprzętu służącego do prac na wysokościach – drabin czy rusztowań. W ofercie producenta znaleźć można całą gamę maszyn budowlanych – http://jlg.com.pl/produkty/. Są to:

  • Podesty nożycowe o napędzie spalinowym i elektrycznym
  • Podnośniki masztowe i pionowe dla personelu
  • Podnośniki przegubowe (elektryczne i spalinowe)
  • Spalinowe podesty teleskopowe
  • Wysięgniki posiadające podwozie gąsienicowe
  • Podesty niskopoziomowe (elektryczne, przesuwane i manualne)
  • Ładowarki teleskopowe

Ogromnym plusem skorzystania z oferty JLG jest dostęp do certyfikowanego serwisu, który zapewnia przeglądy okresowe i naprawy. 9 oddziałów i 12 specjalistycznych aut serwisowych jest w stanie świadczyć usługi całodobowo na terenie całego kraju.

Kupno maszyny od renomowanego producenta, jakim jest JLG, to bardzo dobry wybór. W szczególności, jeśli zależy nam na wysokiej klasy maszynach oraz wysokiej jakości usługach – nie będziemy zawiedzeni.

[Głosów:3    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here