Ramki na pamiątki – zachowaj wspomnienia na dłużej

0
2008

Jeśli jesteś jedną z tych sentymentalnych osób, z pewnością chętnie gromadzisz pamiątki z różnych etapów swojego życia. Szkoda jednak, by leżały zamknięte w pudełku. Świetnym pomysłem na to, aby je wyeksponować są ramki. Dzięki nim będziesz mieć swoje pamiątki zawsze w zasięgu wzroku i za każdym razem, gdy na nie spojrzysz, przywołają ciepłe wspomnienia.

Ramki to niezwykle uniwersalne akcesorium, w którym możesz umieścić nie tylko zdjęcia, ale wszystkie inne pamiątki, które posiadasz. Mogą to być pierwsze rysunki Twojego dziecka, pamiątka z komunii, kolaż ze wspomnieniami z wakacji albo – jeśli posiadasz swój gabinet czy biuro – dyplomy świadczące o Twoim doświadczeniu.

Sentymentalne podarki

Trzymasz jeszcze wśród swoich pamiątek pierwszy rysunek dziecka? To świetny moment, aby go wyjąć i umieścić w ramce. Taki sentymentalny podarunek od swojej pociechy, który zawiśnie na ścianie, przyniesie mnóstwo radości za każdym razem, kiedy na nią spojrzysz. W ramce możesz również umieścić odcisk stópek lub rączek Twojego maluszka albo pierwszą pracę plastyczną wykonaną w szkole. Bez względu na to, co znajdzie się w ramce, na pewno będzie świetną ozdobą w Twoim domu. Jeśli potrzebujesz konkretnego wymiaru, koniecznie zajrzyj na: https://www.ramka.pl/ramy-na-wymiar.

Pamiątka, która zostanie na zawsze

Pamiątki z ważnych wydarzeń w naszym życiu warto umieścić w odpowiednim miejscu, a tym miejscem na pewno nie jest szuflada. Idealnym sposobem na wyeksponowanie pamiątki z chrztu lub komunii Twojego dziecka, czy własnego dyplomu ukończenia studiów będzie również ramka. Możesz użyć pięknych, kolorowych ramek dla swojego malucha i klasycznych, eleganckich do umieszczenia w nich swoich certyfikatów, które mogą znaleźć swoje miejsce np. w gabinecie.

Przedstaw swoje kwalifikacje

Prowadzisz swoje biuro lub gabinet? Świetnym sposobem na wyeksponowanie dyplomów na ścianach będą właśnie ramki. Jeśli bywasz na konferencjach, bierzesz udział w szkoleniach i stale poszerzasz swoje kwalifikacje – pochwal się tym. Na pewno niejednokrotnie będąc w gabinecie dentystycznym, kosmetycznym czy fizjoterapeutycznym zwróciłeś uwagę na wiszące na ścianach dyplomy. Wyróżnione w ramkach i powieszone na ścianach dodają prestiżu oraz podkreślają profesjonalizm.

Wspomnienia ukryte w ramce

Wracasz z wakacji z naręczem wspaniałych pamiątek, a może kolekcjonujesz bilety z kina lub drobiazgi, które kojarzą Ci się z Twoją drugą połówką? Świetnym sposobem na zaaranżowanie wszystkich tych pamiątek będzie stworzenie kolażu, a następnie umieszczenie go w ozdobnej ramce. Szczęśliwe chwile będą wracały za każdym razem, gdy spojrzysz na skomponowaną samodzielnie mozaikę wspomnień. Wybierz pasującą ramkę na https://www.ramka.pl/ i zacznij tworzyć.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here