Musujące kule do kąpieli – jak je używać?

0
5910

Kąpiel w wannie ma wyjątkowo dobroczynny wpływ na samopoczucie, a nawet zdrowie człowieka. To coś znacznie więcej niż zwykłe, szybkie umycie się i dlatego warto sobie wyznaczyć co najmniej jeden dzień w tygodniu na zanurzenie się w ciepłej wodzie. Takie domowe SPA można wzbogacić o musujące bomby zapachowe, dzięki którym kąpiel będzie jeszcze przyjemniejszym doznaniem.

Kule do kąpieli kluczem do naturalnego relaksu

Kilkanaście minut w wannie jest zbawienne zarówno dla zdrowia, jak i urody. Ciepła woda powoduje rozszerzenie porów, więc łatwiej pozbyć się toksyn, a jednocześnie przyswoić pożyteczne składniki.

Dobrej jakości kule do kąpieli, jakie można nabyć w sklepie internetowym https://candybath.pl/Kapiel-i-Prysznic/Kule-do-Kapieli, wykonane są na bazie sody oczyszczonej i kwasku cytrynowego z dodatkiem niezwykle korzystnie działających na organizm człowieka naturalnych olejków eterycznych i równie dobroczynnych olejów, jak masło shea.

Kula do kąpieli

Kąpiel z taką bombą aromatyczną cudownie nawilża i odżywia zmęczoną skórę, a jednocześnie pozwala odprężyć się i rozluźnić napięte mięśnie. Powstaje tylko pytanie, jak używać kule do kąpieli, aby skorzystać z tych fantastycznych właściwości produktu.

Wygodne stosowanie kul do kąpieli

Na szczęście nikomu nie sprawi żadnych problemów zastosowanie bomb kąpielowych. Przede wszystkim należy wybrać z bogatej oferty sklepu musującą kulę o odpowiednim zapachu i ją kupić. Do wyboru są naprawdę bardzo różnorodne aromaty, które wynikają z dodanych olejków eterycznych np. z drzewa sandałowego, bergamotki, trawy cytrynowej, neroli czy słodkiej pomarańczy.

Później wystarczy napełnić wannę ciepłą wodą i wrzucić do niej cudownie pachnącą kulę. W zasadzie od razu widać efekty zetknięcia się takiej bomby z wodą – na początku słychać specyficzne syczenie, a następnie pojawiają się bąbelki i delikatna piana. W krótkim czasie zaczyna się też rozchodzić zniewalający zapach o działaniu relaksującym i odświeżającym, a często pięknie zabarwia się woda. Jednocześnie zostają uwolnione wszystkie składniki pielęgnacyjne, dzięki którym skóra staje się piękniejsza.

Zobacz także:

[Głosów:16    Średnia:2.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here