Profesjonalny serwis warunkiem efektywnej budowy

0
2446

Najważniejszym czynnikiem, który wpływa na efektywność budowy są sprawne maszyny. Pamiętać trzeba, że nawet najwyższej klasy sprzęt wymaga systematycznej konserwacji i przeglądów.

Wybór firmy zajmującej się wynajmem jest zatem kwestią bardzo ważną. Najlepiej, gdy zdecydujemy się na taką, która nie tylko stawia na wysokiej jakości urządzenia, ale również przykłada najwyższą wagę do serwisu i naprawy. Przykładem jest Riwal Poland Sp. z o.o. działający na terenie całej Polski.

Oferta Riwal obejmuje maszyny budowlane renomowanych producentów. Są to podesty ruchome i ładowarki teleskopowe, takich marek jak: JLG, Magni, Dinolift, Genie, Manitou, Holland Lift, MEC, Nifty. Każda maszyna przechodzi przeglądy techniczne zgodne z wytycznymi Urzędu Dozoru Technicznego.

Największa zaletą oferty jest jednak całodobowe wsparcie techniczne – https://www.riwal.com/poland/pl-pl/serwis-i-naprawa. Riwal używa jedynie oryginalnych części, tak aby mieć pewność, że wynajmujący otrzymuje sprzęt najwyższej klasy. W celu zapewnienia najlepszej usługi serwisowej Riwal używa specjalnych aut serwisowych. Każdy wóz jest wyposażony między innymi w:

  • zakuwarkę przewodów hydraulicznych oraz osprzęt pozwalający na sprawną i szybką naprawę
  • sprężarkę
  • agregat prądotwórczy
  • urządzenia do diagnostyki
  • zestaw najczęściej zużywających się części, czyli tzw. Service Parts Stock

Rozwój technologiczny sprawia, że niezbędną kwestią jest stałe podnoszenie wiedzy. W tym celu Riwal Poland organizuje okresowe szkolenia u producentów. Drugą kwestią jest systematyczne udoskonalanie procedur, które pomagają w efektywnym rozwiązywaniu usterek. Firma nieustannie śledzi bieżące trendy w branży budowlanej, aby oferta była jak najbardziej atrakcyjna z perspektywy wynajmującego.

Wynajmując sprzęt od zaufanego dostawcy mamy pewność, że otrzymane maszyny będą najwyższej jakości, natomiast pracownicy działu serwisu wykażą się wieloletnim doświadczeniem i pełnym profesjonalizmem.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here