Meble na wymiar – ceny jak się prezentują?

0
2841

Zakup idealnych mebli kuchennych spełniających wszystkie oczekiwania ich późniejszych użytkowników nie jest prosty. Oprócz walorów wizualnych warto zwrócić uwagę na ich funkcjonalność, trwałość, a zwłaszcza na cenę. Niestety prawdą jest, że dobre i tanie meble kuchenne nie istnieją. W ofertach handlowych znajdziemy różne standardy zabudowy kuchennej, zarówno kuchnie na wymiar jak również gotowe zestawy mebli kuchennych z marketu. Spróbujmy zapoznać się z ich specyfiką i przybliżonymi kosztami zakupu.

Meble kuchenne na wymiar

Meble na wymiar to opcja dla osób oczekujących pełnej personalizacji swojej kuchni. Bogata oferta producentów sprawia, że inwestor ma szansę dobrać produkt idealnie do swoich potrzeb i preferencji. Główną zaletą tego rozwiązania jest możliwość samodzielnego zaprojektowania przestrzeni, dopasowania mebli do wszystkich wnęk, a także do rozmiarów pomieszczenia kuchennego. Wybierając meble na zamówienie mamy też dostęp do większej liczby materiałów wykończeniowych. Bez trudu znajdziemy firmy wykonujące meble z płyty MDF, forniru, drewna, a nawet ze szkła. Możliwości aranżacyjne są niemal nieograniczone i zależą wyłącznie od oczekiwań oraz zasobności portfela inwestora. Meble na wymiar to także opcja dedykowana do kuchni o bardziej skomplikowanych kształtach i nietypowych wymaganiach aranżacyjnych. Produkty na zamówienie świetnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie istnieje możliwość dopasowania gotowych mebli kuchennych. Decydując się na zakup mebli na wymiar warto porozmawiać przynajmniej z kilkoma sprawdzonymi wykonawcami. Wybór pierwszej firmy w większości przypadków nie będzie ani przemyślany, ani trafiony. Sposobem na szybkie pozyskanie ofert jest na przykład skorzystanie z usługi Szukaj Wykonawcy. Wypełniasz jeden formularz, potwierdzasz zapytanie i spokojnie czekasz na oferty z wyspecjalizowanych firm.

meble kuchenne na wymiar to ciekawa propozycja

Meble kuchenne na wymiar – cena

Ceny mebli kuchennych na wymiar są ustalane jednostkowo, dla każdej kuchni z osobna.Trudno jest wykonać jeden ścisły cennik mebli kuchennych który mógłby określić wartość każdej możliwej konfiguracji mebli. Jest to spowodowane tym, iż meble kuchenne wykonuje się z wielu materiałów, a każdy z nich może spowodować zmianę ostatecznej ceny w dość dużym zakresie. Nasza oferta dotyczy głównie kuchni o wysokim standardzie jakości wykonania. Nie wykonujemy mebli z materiałów niskiego gatunku. Jakość kuchni wykonywanych przez nas w standardzie średnim, jest porównywalna z jakością zestawów powszechnie reklamowanych u części konkurencyjnych firm jako KUCHNIE EKSKLUZYWNE. Należy przyjąć, że w cenie podstawowej dostają Państwo produkt kompletny, trwały i dobrej jakości. Nasze kuchnie w standardzie wysokim wykonane są z materiałów najwyższej kategorii oraz na akcesoriach najbardziej trwałych, zazwyczaj z gwarancją dożywotnią. Celem określenia kierunku i ogólnego stwierdzenia „co i za ile”, przedstawiamy Państwu poniżej przykładowy cennik mebli kuchennych. Zaznaczamy jednak wyraźnie – cennik ten jest ograniczony i nie jest ofertą w rozumieniu handlowym.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here