Jakie łóżeczko dla dziecka wybrać?

0
426

Każdy rodzic wie, jak istotnym momentem w życiu całej rodziny jest przyjście na świat dziecka. Dlatego już dużo wcześniej stara się zgromadzić niezbędne ubranka, zabawki i meble dla małej pociechy. Warto jednak zadbać, aby wszystkie przedmioty nie tylko spełniały swoją funkcję, ale także były bezpieczne dla malucha.

Najważniejsze cechy dziecięcych mebli

Wybierając meble do pokoju dziecięcego, warto na początku zastanowić się, czego będziemy od nich wymagać. Pierwszą i najważniejszą ich cechą powinno być bezpieczeństwo. Niemniej istotne jest wygoda i przyjazne otoczenie, które będą towarzyszyły maluchowi przez cały okres jego dorastania.

Dlatego nie tylko cały pokój, ale również odpowiednio dobrane meble dziecięce powinny stanowić spójną całość, która będzie się pięknie prezentowała i sprawiała, że dziecko poczuje się tam miło i bezpiecznie.

Łóżeczko

Podstawową rzeczą, jaka powinna znaleźć się w pokoju malucha, jest wygodne łóżeczko, które zabezpieczy go przed wypadnięciem. Zarazem musi być wygodne i wykonane z materiałów, które nie są w żaden sposób szkodliwe dla młodego organizmu.

Przykładem może być łóżeczko dziecięce Tweeto 7 w 1 wenge. Wykonane jest z przyjaznych dziecku, naturalnych i ekologicznych materiałów. Co więcej, decydując się na nie, możesz być pewien, że będzie ono spełniało swoją funkcję przez co najmniej pięć lat od momentu przyjścia na świat twojego malucha.

Dzięki specjalnej konstrukcji początkowo można z niego korzystać jako z łóżeczka dostawianego i przewijaka, a więc doskonale sprawdzi się dla noworodka. Kiedy twoja pociecha podrośnie i osiągnie wiek 2 do 3 lat, wówczas możesz zmienić je na łóżeczko stałe albo mobilne, dzięki czemu je z łatwością przemieścisz je w domu.

Gdy z kolei twoja pociecha osiągnie wiek 3 do 5 lat, może z niego korzystać również jak z kojca. Oczywiście, łóżeczko ma możliwość stałego powiększania go wraz z tym, jak rośnie twoje dziecko. A co więcej, kiedy już z niego wyrośnie, można przekształcić je w stolik z dwoma krzesłami. Może on pomieścić nawet dwójkę dzieci, nada się również dla osób dorosłych.

Trochę więcej o drewnie

Łóżeczko Tweeto wykonane jest z drewna bukowego. Dzięki niemu posiada dużą wytrzymałość, więc nie musisz obawiać się, że mogłoby ulec szybkiemu uszkodzeniu. Będziesz mógł bez wahania przekształcać je w dowolny sposób, a także intensywnie użytkować.

Łóżeczka te mają do wyboru kilka kolorów i można dokładnie obejrzeć je na firmowej stronie sklepu Tweeto. Gdy już tam zajrzysz, obejrzyj też inne meble, które znajdują się w ofercie. One również przygotowane są z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół.

Marka Tweeto

Meble Tweeto to ekskluzywne i modne wyposażenie do dziecięcego pokoju. Mając je w swoim domu, możesz być pewien, że twoje dziecko jest bezpieczne. Marka specjalizuje się bowiem w dziecięcym wzornictwie i jest prawdziwym profesjonalistą w swojej branży.

Warto wspomnieć, że meble Tweeto są produkowane wyłącznie z takich materiałów, które są wolne od toksyn. Firma stawia sobie za cel, aby ich produkty były w pełni bezpieczne i stanowiły jak najbardziej komfortowe meble dla dzieci. Należy wziąć także pod uwagę, że każdy z tych mebli posiada odpowiednie certyfikaty, gwarantujące, że zastosowane materiały nie są szkodliwe.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here