Dywilan – jakość i prestiż prosto z Polski

0
3542

Dywilan to polski producent dywanów i sztucznej trawy, obecny na rynku już od ponad 130 lat. Firma z powodzeniem łączy innowacyjne techniki tkania z najwyższą jakością stosowanych surowców oraz kreatywnym podejściem do światowych trendów wzorniczych. Wszystko to sprawia, że dywany Dywilan zdobią nie tylko podłogi w tysiącach polskich domów, ale też miejscach prestiżowych i reprezentacyjnych, takich jak Zamek Królewski w Warszawie czy Kancelaria Prezydenta RP.

Jakość

Firma swoje dywany produkuje przede wszystkim z wełny nowozelandzkiej. Cechuje się ona niezwykłą wytrzymałością (odporność na ścieranie, promienie słoneczne a także brud i plamy), gwarantującą długi i satysfakcjonujący okres użytkowania, a także niezwykłą czystością włókien i pięknymi, żywymi kolorami.

Innowacyjność

Dywany Dywilan są tkane maszynowo metodą face-to-face na krosnach typu Wilton. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na równoczesne wytwarzanie dwóch dywanów, dolnego i górnego, będących swoimi lustrzanymi odbiciami. Nowoczesny park maszynowy i wieloletnie doświadczenie sprawiają, że firma podejmuje się również realizacji zamówień niestandardowych.

Kreatywność

dywan

Wzory dywanów Dywilan inspirowane są zarówno klasyką kobiernictwa, a zatem modelami ręcznie tkanymi, z jakich słyną Pakistan, Nepal, Indie czy Afganistan, jak również printami nowoczesnymi, dla których charakterystyczne są geometria i zdecydowane linie. Z myślą o miłośnikach retro już od kilku sezonów marka oferuje kolekcję modeli wizualnie postarzanych, przywodzących na myśl rękodzieło (tzw. styl vintage). Dywilan reaguje również na najpopularniejsze w danym sezonie trendy. Efektem są kolekcje dywanów minimalistycznych, które idealnie komponują się ze stylem rustykalnym i skandynawskim.

Certyfikaty

Dywany Dywilan są trudnozapalne i posiadają certyfikat higieniczny, dzięki czemu z powodzeniem mogą być stosowane w obiektach użyteczności publicznej. O ich najwyższej jakości świadczy również licencja Woolmark. Przyznawana jest ona wyrobom z żywej wełny, spełniającym najwyższe standardy wytrzymałości, czystości włókna i wyglądu.

Artykuł przygotowany przez pracowników sklepu internetowego
http://sklep24.dywanywitek.pl/dywany-dywilan,218.html

[Głosów:3    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here