Dlaczego szafa przesuwna to dobre rozwiązanie

0
1077

Systemy przesuwne cieszą się rosnąco popularnością. Polacy pokochali to rozwiązanie za wygodę i oszczędność miejsca. Dlaczego warto zainwestować w szafę przesuwną? Czy system przesuwny to zawsze dobre rozwiązanie i do czego jeszcze można go wykorzystać?

Zobacz też: http://trzypion.pl/kiedy-tak-a-kiedy-nie-szafa-przesuwna/

System przesuwny dopasowuje się do twoich  indywidualnych potrzeb

Nie da się ukryć, że szafy przesuwne zapewniają dużą wygodę. Ich właściwości doceniają zwłaszcza rodziny z dziećmi, jak również ci, którzy nie mają do dyspozycji dużego metrażu. Szafy przesuwne pozwalają oszczędzić nam mnóstwo miejsca. Łatwiej tez znaleźć dla nich dogodna lokalizację. Nie musimy przecież uwzględniać przy tym dodatkowej przestrzeni na otwieranie/zamykanie drzwi. 

Gotowa szafa czy szafa na zamówienie

Na rynku znajdziemy wiele gotowych modeli, z którym możemy wybrać te najbardziej pasujące pon pod względem rozmiarów, funkcjonalności i wygląd frontów. Jeżeli mamy specjalne potrzeby, lepiej będzie zamówić taka szafę na wymiar. Możemy wtedy dopasować jej rozmiary do przestrzeni, jaka dysponujemy. Często gotowe szafy nie mieszczą się w naszym pokoju bądź przeciwnie – są zbyt małe na nasze potrzeby. Firma stolarska wykona dokładne pomiary i zaproponuje nam optymalne rozwiązania. Mamy wówczas rownież większy wpływ na to jak taka szafa będzie wyglądać. Możemy wybierać spośród szerszej gamy frontów. A co najważniejsze możemy dopasować w pełni do swoich potrzeb wnętrze szafy, jej funkcjonalności. To my zdecydujemy ile półek i gdzie ma być, an jakiej wysokości zawiesić drążki itd. Warto przy okazji pomysleć o oświetleniu wewnątrz szafy. W dużych szafach bywa dość ciemno, co utrudnia znalezienie tego, czego akurat szukamy. 

Niestety, w odróżnieniu od gotowej szafy, na taką na indywidualne zamówienie trzeba będzie dłużej poczekać. Najpierw musimy umówić się na wykonanie pomiaru, następnie zaczekać na realizację, czasami na sprowadzenie wybranych przez nas frontów, a na końcu przewidzieć więcej czasu na czasochłonny montaż. Nie da się tez ukryć, że jest to zdecydowanie droższe rozwiązanie. 

Przeczytaj też: http://perimet.pl/niszczenie-dokumentow-przyklad-firm-poznanskich/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here