Listwy.online – zadbaj o detale w swoim domu

0
1377

Podczas remontu domu czy mieszkania skrupulatnie dobieramy kolor farby na ściany, długo zastanawiamy się nad wyborem materiału na posadzkę, szczegółowo planujemy rozstawienie mebli, zwłaszcza gdy kupiliśmy nowy komplet. Pamiętajmy jednak, że nie tylko to, co widoczne na pierwszy rzut oka, jest ważne. Drobne elementy wykończeniowe nie tylko zabezpieczą wykonaną pracę przed zniszczeniem, ale także sprawią, że efekt końcowy będzie w pełni dopracowany. Dlatego warto wyposażyć się w listwy do płytek ceramicznych ze sklepu listwy.online.

Po co stosować listwy wykończeniowe do płytek?

Płytki ceramiczne są niezwykle uniwersalnym materiałem. Tradycyjnie kojarzy nam się z idealnym rozwiązaniem na podłogę, szczególnie w łazience lub w kuchni, chociaż chętnie stosujemy je również na balkonach i tarasach. Płytkami możemy także wyłożyć ściany, zwłaszcza w zawilgoconych pomieszczeniach, ponieważ ich powierzchnia nie pochłania wody, tym samym zapobiegając niszczeniu. Często się zdarza, że płytkami obudowujemy wannę czy kabinę prysznicową, dodatkowo wybieramy taką opcję podczas konstruowania schodów zewnętrznych.

Nic w tym dziwnego. Płytki, szczególnie te dobrej jakości, są trwałe i solidne. Jeśli zostaną poprawnie zamontowane, zniosą wszelkie obciążenia i wcale nie tak łatwo je uszkodzić. Na dodatek na rynku możemy dostać bardzo wiele różnych wzorów i kolorów, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od tego, w jakim stylu zostało utrzymane wybrane pomieszczenie, najprawdopodobniej bez przeszkód znajdziemy model płytek, który doskonale dopełni aranżację.

Mimo to płytki potrzebują ochrony, zwłaszcza na krawędziach – mowa tu o narożnikach ścian, łączeniach z inną posadzką, załamaniach poszczególnych stopni podczas budowy schodów. W tym właśnie celu stosuje się listwy wykończeniowe, które –  zależności od rodzaju – chronią płytki przed ubytkami i jednocześnie gwarantują jeszcze większą trwałość materiału. W ofercie sklepu https://listwy.online/ znajdziemy produkty marki Pawotex wykonane z aluminium i stali nierdzewnej. Te metale są odporne na korozję, a przy tym wytrzymałe, doskonale zatem spełnią swoje zadanie.

Co znajdziemy w ofercie sklepu listwy.online?

Jeśli potrzebujemy listew wykończeniowych do płytek, które muszą mieć określone funkcje, to najlepiej zamówić je w jednym miejscu, na dodatek poprzez uznanego producenta. Właśnie dzięki temu warto skorzystać z usług sklepu listwy.online.

W asortymencie mamy do dyspozycji:

  • kątowniki (narożniki ochronne na ściany);
  • listwy narożne;
  • okapniki balkonowe;
  • teowniki;
  • listwy i profile schodowe;
  • listwy progowe;
  • listwy łączące panele z płytkami;
  • listwy do gięcia;
  • listwy dylatacyjne;
  • zakończenia listew.

Wszystkie modele są wykonane właśnie ze stali nierdzewnej bądź aluminium. Poza kształtami i rozmiarami – a przede wszystkim przeznaczeniem – różnią się też wykończeniem. Wśród stalowych mamy do wyboru dwa rodzaje: polerowane oraz szczotkowane. W przypadku aluminiowych listew również nie brakuje wersji polerowanej, ponadto możemy wybrać którąś z propozycji anodowanych na srebrno, złoto lub oliwkowo. Kolorystyka pozwala na dopasowanie profili do stylu pomieszczenia.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here