Niebieski chlebak

0
5124

Niebieski jest kolorem nieba i wody, nic dziwnego, że tak doskonale nas wycisza, uspokaja i wpływa kojąco na nasze samopoczucie. Nie jest często stosowany w wystroju wnętrz i jest to pewnego rodzaju błąd. Niebieski doskonale łączy się z bielą, szarością i innymi stonowanymi barwami. Sam zresztą występuje w tylu odcieniach, że w żadnym wypadku nie jest nudny! Niebieski chlebak w kuchni będzie miłym dla oka akcentem, przyciągającym wzrok na kuchennym blacie.

Wybór odpowiedniego chlebaka

Producenci oferują nam setki modeli chlebaków, dlatego każdy z pewnością znajdzie dla siebie odpowiedni. Różnią się od siebie ceną, pojemnością i materiałem, z którego są wykonane. Dobry chlebak musi posiadać otwory wentylacyjne, które zapobiegają powstawaniu w jego wnętrzu pleśni. Ponadto, powinien być łatwy do utrzymania w czystości.

Zdecydowanie lepiej sprawdzają się chlebaki wykonane z naturalnych materiałów, jednak musimy być przygotowani na to, że ich cena będzie relatywnie wysoka. Z kolei zwykłe, plastikowy chlebak potrafi kosztować zaledwie kilkanaście złotych, przez co jest na każdą kieszeń!

[Głosów:2    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here