Moskitiery na wymiar i nie masz problemu z montażem

0
491

Moskitiery są najskuteczniejszym sposobem na zabezpieczenie domu czy mieszkania przed uciążliwymi owadami. Nic tak nie będzie chronić Ciebie i Twoich najbliższych przed uciążliwym bzyczeniem much czy ukąszeniami komarów. Czy wiesz, że możesz zamówić moskitiery na wymiar? Sprawdź, jak to zrobić.

Moskitiery na wymiar. Dlaczego warto?

Moskitiery na wymiar to zbawienie dla wszystkich, którzy w gorące dni uwielbiają spać przy otwartym oknie. Dzięki specjalnej siatce i bardzo małym oczkom żaden uciążliwy owad typu komar czy mucha nie będzie miał szans na przedostanie się do Twojego pokoju. Oczywiście świeże i rześkie powietrze letnich nocy spokojnie przenikać będzie do środka, chłodząc wnętrza po całym dniu gorąca.

Jeśli mieszkasz w okolicy, gdzie jest staw, jezioro czy ogródek to posiadanie moskitiery jest obowiązkowe. Ilość komarów i innych owadów jest bardzo duża, a środki zapobiegawcze w postaci świec czy dymu mogą okazać się zupełnie niewystarczające.

Moskitiery na wymiar są ciekawym rozwiązaniem dla okien różnych wymiarów. Wystarczy, że zmierzysz okno, a producent moskitier stworzy dla Ciebie produkt, z którego będziesz bardzo zadowolony i polecisz go znajomym.

Moskitiery na wymiar są odporne na promienie UV więc nie musisz martwić się, że po jednym sezonie w pełnym słońcu będziesz musiał wymieniać je na nowe. Także deszcz czy temperatura im niestraszne.

Moskitiera na wymiar. Z czego składa się zestaw do montażu

Zestaw do montażu moskitiery na wymiar składa się z kilku istotnych elementów. Należą do nich przede wszystkim siatka w wybranym przez Ciebie kolorze. Sprawdzeni producenci moskitier, tacy jak OslonaOkna – moskitiery na okna dodają przycięte profile PCV albo aluminiowe i uszczelkę. W zestawie znajdziesz również specjalne urządzenie do jej montażu. Oczywiście do każdego zamówienia dodawana jest instrukcja złożenia otrzymanego przez Ciebie zestawu. U wymienionego producenta nie ma problemu z uzyskaniem pomocy technicznej jeśli będziesz miał jakiekolwiek problemy z umieszczeniem moskitiery na okna na wymiar.

Moskitiery na okna na wymiar nie dla każdego

Warto wiedzieć, że moskitiery na wymiar nie są przeznaczone do każdego rodzaju okien. Jeśli jesteś posiadaczem okien z wywietrznikiem bądź okien drewnianych starego typu warto skonsultować się z producentem moskitier, by rozwiać swoje wątpliwości. Najlepiej zrobić zdjęcie okna i wysłać je do wybranego producenta. Fachowcy z takiej firmy mogą w jednej chwili ocenić czy Twoje okno nadaje się do montażu danego rodzaju moskitiery.

Moskitiery na wymiar. Jaki cennik w 2022 roku?

Jeśli chcesz wiedzieć, jaki jest cennik moskitiery na wymiar warto skontaktować się z producentem, który realizuje tego typu zlecenia. Wszystko zależeć będzie od powierzchni, które ma osłaniać zamawiana przez Ciebie siatka. Warto jednak szukać rozwiązań, pozwalających na samodzielną instalację moskitiery bo wtedy oszczędzasz sporo na kosztach montażu. Dodatkowo zyskujesz pewność, że na miesiące zimowe możesz ją zdemontować i przechowywać w suchym i bezpiecznym miejscu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here