Miska bezkołnierzowa – co warto wiedzieć o konstrukcji Rimless w wc?

0
1015

Miski wc to rozwiązania, których konstrukcja wydawałoby się, że pozostaje niezmienna pomimo upływu lat i rozwoju nowoczesnych technologii. Nic bardziej mylnego – nowoczesne miski wc na tle swoich klasycznych odpowiedników wyróżniają się bowiem innowacyjną konstrukcją bezkołnierzową, której obecność gwarantuje użytkownikowi liczne korzyści. O jej zaletach świadczy chociażby fakt, że obecnie prawie wszystkie miski wc znanego i cenionego producenta ceramiki łazienkowej, marki Roca, są dostępne wyłącznie w wersji Rimless.

Czym miska bezkołnierzowa różni się od zwykłej?

Miska bezkołnierzowa, jak sama jej nazwa wskazuje, pozbawiona jest fizycznego kołnierza – elementu konstrukcyjnego obecnego we wszystkich rozwiązaniach dostępnych w sprzedaży jeszcze kilkanaście lat temu. Kołnierz miał za zadanie zapobiegać wyciekom wody na zewnątrz miski podczas spłukiwania. Jego specyficzna budowa, pełna zakamarków oraz trudno dostępnych miejsc sprawiała jednak, że dbanie o czystości i higienę toalety było znacznie utrudnione. W efekcie, pomimo regularnego czyszczenia wc przy wykorzystywaniu do tego celu najlepszych, sprawdzonych detergentów, miska nie była w 100% czysta i higieniczna.

Aby skutecznie rozwiązać ten problem, stopniowo zaczęły powstawać rozwiązania, które przynajmniej w części były pozbawione kołnierza. Obecnie, najlepszym dostępnym w sprzedaży rozwiązaniem są miski bezkołnierzowe, czyli rozwiązania kompletnie pozbawione tego trudnego i uciążliwego w użytkowaniu elementu konstrukcyjnego. Miska bezkołnierzowa posiada nowoczesny design, jest bardzo łatwa i wygodna w czyszczeniu, a brak fizycznych zakamarków i trudno dostępnych przestrzeni w jej obrębie sprzyja utrzymaniu toalety w najwyższej higienie czyniąc z niej rozwiązanie w pełni bezpieczne dla zdrowia całej rodziny.

Najważniejsze zalety innowacyjnej konstrukcji Rimless

Aktualnie coraz więcej producentów ceramiki łazienkowej zdających sobie sprawę z wymiernych korzyści płynących z zastosowania konstrukcji rimless, decyduje się na włączenie do swojej oferty tych nowoczesnych i wysoko higienicznych misek wc. Poszukując idealnego rozwiązania do swojego domu, w pierwszej kolejności warto zainteresować się nową generacją toalet marki Roca, w której asortymencie znajdziemy obecnie wyłącznie wysokiej jakości miski bezkołnierzowe. Ich zakup wiąże się z licznymi zaletami, które docenimy każdego dnia.

Każda miska bezkołnierzowa sygnowana logiem Roca posiada elegancką, higieniczną konstrukcję, która znacząco ułatwia i przyspiesza dbanie o jej czystość. Zastosowanie specjalnego systemu rozprowadzania wody gwarantuje równomierną dystrybucję wody podczas spłukiwania w obrębie toalety oraz usuwanie już na tym etapie większości zanieczyszczeń. Obecność niewielkiej wypukłości w górnej części miski pozwala wodzie dotrzeć wyżej oraz dokładniej oczyścić wnętrze wc, z kolei specjalna konstrukcja gwarantuje utrzymanie wody w obrębie miski niwelując tym samym ryzyko wycieków, co z kolei pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo codziennego korzystania z toalety.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here