Lepsze i tańsze środki czystości? To możliwe!

0
636

Każdy z nas lubi, gdy jego dom jest czysty i pięknie pachnie. W tym celu niejednokrotnie wydajemy majątek na chemię gospodarczą drogich, reklamowanych marek. W istocie jednak dobra chemia gospodarcza wcale nie musi w znaczący sposób uszczuplać naszego domowego budżetu. Jak kupować chemię gospodarczą? Na co należy zwrócić szczególną uwagę?

Środki czyszczące do domu – jakie wybierać?

Każda chemia, również ta gospodarcza, może być niebezpieczna. Wybierając produkty do naszego domu, na uwadze powinniśmy mieć przede wszystkim bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny. Jest to szczególnie istotny aspekt w przypadku, gdy w domu są dzieci. Bezpieczna chemia domowa to taka, która posiada atest PZH (atest Państwowego Zakładu Higieny). Dla naszego bezpieczeństwa istotny jest także zapach – środki o intensywnym i drażniącym aromacie mogą wywołać reakcje alergiczne, szczególnie wśród dzieci.

Nie bez znaczenia pozostaje też cena. Środki czystości od renomowanych producentów często są stosunkowo drogie. Ich zamienniki natomiast bywają mało wydajne, co przekłada się na to, że w efekcie kupujemy ich więcej, wydając tyle samo. Najlepszym rozwiązaniem okazuje się więc znalezienie złotego środka, jaki może stanowić na przykład włoska chemia gospodarcza.

Włoska chemia gospodarcza

Włoska chemia gospodarcza to świetne rozwiązanie zarówno w przypadku gospodarstw domowych, jak i firm profesjonalnie zajmujących się sprzątaniem. Środki chemiczne włoskiej marki Felce Azzurra to preparaty naprawdę wysokiej jakości. Ich cena również jest przystępna. Wszystko to powoduje, że chemia marki Felce Azzurra jest chętnie wybierana nie tylko we Włoszech, ale również w całej Europie.

Wśród szerokiej oferty środków czystości od Felce Azzurra znajdują się uniwersalne płyny do mycia podłóg, środki do sprzątania łazienki, spray’e do mycia szyb oraz preparaty odtłuszczające. Każdy z tych produktów charakteryzuje się wyjątkową kompozycją zapachową, która nie drażni, ale utrzymuje się bardzo długo.

Włoska chemia do prania

Wśród produktów gospodarstwa domowego marki Felce Azzurra znajdują się także preparaty do prania. Kompozycje zapachowe tych środków powstają z mieszanek ponad stu składników. Dzięki temu możemy przez długi czas cieszyć się niepowtarzalnym i intensywnym zapachem naszych ubrań. Skąd biorą się te niecodzienne zapachy? Marka Felce Azzurra stworzona została przez ceniony włoski dom perfumeryjny Paglieri i jest rezultatem jego wieloletniej tradycji.

Wśród środków do prania Felce Azzurra znaleźć można zarówno żele do prania i koncentraty do płukania, jak i granulki, proszki, torebki zapachowe, a nawet preparaty do prasowania.

Włoska chemia domowa – gdzie kupić?

Produkty marki Felce Azzurra można znaleźć na półkach takich marketów jak Carrefour, Makro, Piotr i Paweł oraz MerCo. Można je nabyć także w sklepach internetowych.

Wyłącznym dystrybutorem tych produktów w Polsce jest firma Foodtrade sp. z o.o., która działa także jako dystrybutor chemii gospodarczej i  produktów spożywczych – zarówno tych globalnych, jak i tych nieco bardziej „egzotycznych”. W ofercie Foodtrade znajduje się m.in. wyjątkowa, kolumbijska kawa marki Dictador.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here