Fachowe drzwi w twoim domu

0
2847

Swarzędzki salon Grupa Fachowców oferuje szeroki asortyment drzwi czołowych producentów polskich i zagranicznych. Są to produkty najwyższej jakości, które można stosować zarówno w domu, jak i w biurze oraz innych miejscach. Poniżej więcej informacji o dwóch producentach, z którymi od lat współpracujemy.

Drzwi Czajka

W naszej ofercie drzwi można znaleźć wiele modeli, które produkowane są przez polską firmę Czajka, zajmującą się także produkcją mebli. Istniejące od 1988 roku przedsiębiorstwo specjalizuje się w drzwiach z trzech rodzajów drewna – sosnowego, dębowego, jesionowego.

Podstawowym produktem są drzwi sosnowe, produkowane ze starannie wyselekcjonowanego drewna. Szeroki asortyment formy Czajka obejmuje drzwi wewnętrzne, przesuwne, łamane czy wahadłowe.

Drzwi fornirowane (czyli wykonane z cienkich płatów) dębowe oraz jesionowe to wspaniały, szlachetny dodatek do każdego pomieszczenia, nadający mu wyjątkowych walorów estetycznych. Najwyższej jakości sosna jest w nich oklejana litym drewnem dębowym albo jesionowym.

Salon Grupa Fachowców proponuje klientom aż 25-procentową zniżkę na cały asortyment drzwi firmy Czajka. Szczegóły promocji dostępne są w naszym salonie w Swarzędzu w godzinach od 10 do 18 (poniedziałek-piątek) i od 10 do 14 (sobota).

Drzwi Eclisse

W ofercie Grupy Fachowców znajdują się też drzwi renomowanej włoskiej firmy Eclisse, również mającej blisko 30-letnią tradycję. Jej specjalnością są drzwi chowane w ścianę. Ale nie tylko. Firma specjalizuje się w innowacjach, prowadzi szereg badań, dzięki czemu opatentowała ciekawe rozwiązana, jak kaseta do ściany murowanej Ewoluto, na której można powiesić szafki, półki, meble kuchenne itp., czy wyjmowaną szynę, dzięki której w każdej chwili możemy zdemontować drzwi, wyciągnąć aluminiową szynę z kasety w razie nieprzewidzianej awarii systemu jezdnego lub montażu dodatkowych akcesoriów.

Grupa Fachowców proponuje nowoczesne drzwi przesuwne Eclisse, które wykonane są z drewna lub szkła. To rozwiązanie praktyczne, które doskonale sprawdzi się w każdej aranżacji, zarówno w domu, jak i w biurze. Pełny katalog produktów firmy Eclisse można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce ”Drzwi”, na podstronie ”Systemy Przesuwne”.

Montaż i płatność

Doświadczeni specjaliści z Grupy Fachowców, dokładnie przeszkoleni przez producentów, najpierw dokonają dokładnego pomiaru, następnie dokonają wyceny usługi, są też do dyspozycji klientów, jeśli potrzebna będzie fachowa porada. Następnie zamontują drzwi szybko i solidnie. Jeżeli klient wybierze drzwi drewniane, ekipa może je na życzenie zabezpieczyć. Oferujemy również wysokiej klasy oleje działającej od ponad 100 lat firmy Osmo, która produkuje je z naturalnych olejów i wosków roślinnych pozyskiwanych ze słonecznika, soi, lnu i ostu. Za wszystkie nasze produkty i usługi Grupy Fachowców można płacić w systemie ratalnym.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here