Twoja własna przestrzeń

0
2685

Każdy potrzebuje swojej własnej przestrzeni, niezależnie od tego, czy ma być to prywatna posesja czy komercyjne wnętrze firmy. Biuro projektowe w Poznaniu Ktura Architekci, to zespół młodych i zaangażowanych projektantów, których realizacje cieszą się dużym powodzeniem i zadowoleniem Klientów. Nasze przedsięwzięcia to plany domów, mieszkań, wnętrz oraz mebli, które w pełnie oddają charakter ich użytkowników.

Kim jesteśmy?

Biuro projektowe w Poznaniu tworzy grupa doświadczonych architektów, którzy mogą pochwalić się bogatym portfolio. Można znaleźć w nim projekty domów jednorodzinnych – parterowych czy piętrowych, modernizacje budynków oraz przestrzenie – zarówno wnętrza mieszkań, jak i biur. Priorytetem jest dla nas Klient. Dlatego stworzone przez nas realizacje są jemu przyjazne. Funkcjonalne rozmieszczenie pomieszczeń sprawia, że użytkowanie staje się łatwiejsze. Doskonale wiemy o tym, że najlepszym oświetleniem jest światło dzienne. Nasi architekci projektują wnętrza w taki sposób, aby docierało do niego jak najwięcej promieni słonecznych. Jest to szczególnie istotne zwłaszcza wtedy, gdy mieszkańcy pracują w domu lub posiadają uczące się dzieci.

Projekty indywidualne

Zanim zaczniemy projektować, przeprowadzamy szczegółowy wywiad z Klientem. Chcemy, aby jego oczekiwania były jak najpełniej zrealizowane. Do wszystkich prac podchodzimy indywidualnie, dlatego każda realizacja jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Zdajemy sobie sprawę, że domy nie są budynkami odseparowanymi od reszty przestrzeni. Zwracamy uwagę na lokalizację i staramy się jak najpełniej wykorzystać wszystkie atuty, które nam daje. Jeśli z którejś części mieszkania znajdują się tereny zielone, proponujemy większe okna z widokiem na nie. Jeśli dom mieści się w zacienionym miejscu, robimy wszystko, aby do pomieszczeń docierało jak najwięcej światła dziennego. Słowem – budynek ma wkomponować się w przestrzeń, w której ma się znajdować.

Nie tylko wnętrza

Biuro projektowe w Poznaniu nie ogranicza się wyłącznie do planów domu czy pomieszczeń. Nasi architekci zajmują się także projektami mebli – zarówno ich renowacją, jak i budowaniem od podstaw. Dzięki temu wnętrze może stać się spersonalizowane do potrzeb Klienta. Naszej pracy nie zawężamy wyłącznie do rozrysowania planu. Jesteśmy także obecni podczas jego realizacji, nadzorując prace budowlane. Ktura Architekci to biuro projektowe w Poznaniu, które nie poprzestaje wyłącznie na działalności w stolicy Wielkopolski. Świadczymy usługi na terenie całego kraju.

Idealna przestrzeń

Doskonale wiemy, że budowa domu to inwestycja na lata albo nawet pokolenia. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby realizowane przez nas projekty były w pełni funkcjonalne i uniwersalne. Przestrzeń do mieszkania powinna być przede wszystkim komfortowa, dlatego rozkład pomieszczeń jest zupełnie przemyślany. U nas nie ma przypadkowości, także jeśli chodzi o projekty biur czy stoisk targowych. Kreatywność architektów sprawia, że każda z prac jest niepowtarzalna i nie sposób znaleźć drugą taką.

Nie tylko od podstaw

Ktura Architekci biuro projektowe w Poznaniu, realizuje nie tylko projekty od podstaw. Trudniejszym okazuje się przebudowa istniejących już budynków, ale nasi pracownicy nie boją się również takich wyzwań. Potrafią przemienić przestrzeń w taki sposób, aby na powrót stała się nowoczesna, a przy tym oryginalna i praktyczna. Czasem napotykamy na swojej drodze pewne ograniczenia, wynikające np. z metrażu czy dotychczasowego układu pomieszczeń, ale biuro projektowe w Poznaniu nie boi się również takich wyzwań. Sprostamy wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów. Jego zadowolenie jest dla nas priorytetem, dlatego często z nim rozmawiamy, aby jak najpełniej poznać oczekiwania przyszłego użytkownika.

Komfort użytkowania

Bogate doświadczenie, jakim może pochwalić się biuro projektowe w Poznaniu, sprawia, że nasze projekty są nie tylko nowoczesne, ale również praktyczne i ponadczasowe. Zaangażowanie sprawia, że realizacje są niepowtarzalne, użytecznie i spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here