Ogrodzenia modułowe – nowoczesne i wygodne

0
2491

Ogrodzenia modułowe to prostota i elegancja zarazem. Ogrodzenia tego typu idealnie łączy się  z nowoczesną architekturą budynków. Doceniają je osoby przede wszystkim lubiące minimalizm ale również styl i elegancję. Coraz więcej osób decyduję się właśnie na taki rodzaj ogrodzenia. Ogrodzenia modułowe jest dobrym rozwiązaniem o oszczędnej formie jest również bardzo bezpieczne z punktu widzenia kompozycji estetycznej. Występuje ono w trzech kolorach: białym, szarym i piaskowym. Można je również malować farbami zewnętrznymi.

Ogrodzenia dopasowane to twojego domu

Ogromną zaletą ogrodzenia  jest prosty i szybki montaż, co znaczącą obniża koszty oraz skraca czas budowy. Ogrodzenia modułowe coraz częściej można spotkać w miejscu bardzo eleganckich posesji. Do ich wykonania najczęściej wykorzystywane są wysokie podmurówki oraz specyficzne, układane z bloczków słupki, dzięki czemu uzyskiwany jest naprawdę rewelacyjny efekt wizualny, jaki jest niemożliwy do osiągnięcia w przypadku innych rodzajów ogrodzeń. Rozwiązania modułowe to najczęściej połączenie drewnianych, prostych do zamontowania paneli, czasem kamiennych, kutych czy betonowych z odpowiednio dobrana bazą pod nie. Dzięki temu efekt, jaki możesz uzyskać, jest naprawdę znakomity. Dodatkowo warto również wspomnieć, że producenci oferują bardzo dużą ilość wzorów dlatego też każdy z klientów znajdzie dla siebie odpowiednie ogrodzenie. Warto również pamiętać, że to właśnie u producentów kupimy ten rodzaj ogrodzenia najtaniej. Możemy również liczyć na zniżki oraz promocje.

ogrodzenie modułowe jest dobrym wyborem

Prosty montaż

Jeśli posiadamy odpowiednie umiejętności i troszkę wiedzy na temat ogrodzeń modułowych to będziemy mogli sami zająć się jego montażem. Oczywiście jak przy stawianiu każdego rodzaju ogrodzenia musimy na początek zdecydować czy jest nam potrzebna podmurówka. I to jest właśnie najtrudniejsza część stawiania ogrodzenia. Musimy to zrobić dobrze, ponieważ to od niej zależy stabilność naszego całego ogrodzenia.  Wszystkie ogrodzenia modułowe montuje się za pomocą trzech rodzajów obejm. One dzięki nakrętkom, podkładkom i śrubom idealnie sprawdzają się w trzymaniu modułowego ogrodzenia. Zdemontowanie ogrodzenia ograniczają nam tak zwane nakrętki samozrywalne, które uważane są za elementy antykradzieżowe. Liczba koniecznych obejm, których będziemy potrzebować, będzie  uzależniona od planowanej wysokości naszego modułowego ogrodzenia.

Sposób przytwierdzenia słupków do podłoża

Jeśli chodzi o przytwierdzenia słupków do podłoża ta mamy dwie dobre metody. Jedną z nich będzie betonowanie. Tutaj ,nasze ogrodzenia modułowe będzie wymagało abyśmy wykonali w podłożu otwory wielkości  słupka. Czasem ogrodzenia modułowe mają niejako fabrycznie dodawane podmurówki do wykonania, więc w takich przypadkach należy zacząć od nich. Jeśli punktowe betonowanie nie przypadło ci do gustu, do wyboru masz jeszcze przykręcanie – do tego zastosowane zostają specjalne kotwy, będące łącznikiem podłoża oraz stopy słupka.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here