Nowoczesne trendy w aranżacji okien

0
1035

Rzadko decydujemy się na pozostawienie okien bez żadnej osłony. Wprawdzie królujące niegdyś firany i zasłonki ustąpiły dziś miejsca zdecydowanie bardziej nowoczesnym rozwiązaniom, ale wciąż chętnie dekorujemy okna w domach i mieszkaniach.

Nie tylko firany

Aranżacje dekoracji okiennych przeżyły rewolucję, która skalą nie ustępuje zmianom dotykającym wystroju mieszkań. Popularne niegdyś firany i zasłony nie zniknęły wprawdzie całkowicie, jednak ich znaczenie z roku na rok maleje, zyskuje za to rola, jaką odgrywają rolety. Co je wyróżnia? Na pierwszy rzut oka to zdecydowanie bardziej minimalistyczna forma. Ta cecha to nie zarzut – przeciwnie, oszczędna forma zdecydowanie łatwiej dopasowuje się do istniejącej stylistyki. Czyni to rolety rozwiązaniem ponadczasowym i zdolnym do współistnienia z dowolnym sposobem urządzania wnętrza. Nie bez znaczenia są też, na pozór tylko przyziemne, walory użytkowe. Rolety zdecydowanie łatwiej utrzymać w czystości, o wiele łatwiejsze jest też ich codzienne użytkowanie.

Czy taki zestaw cech użytkowych oznacza jednoczesne zmniejszenie funkcji dekoracyjnej? Odpowiedź na to nieco prowokacyjne pytanie poznamy, odwiedzając stronę https://rollcenter.pl/. Pod tym adresem znajduje się sklep internetowy oferujący duży wybór rolet – zarówno tych gotowych, jak i przygotowywanych indywidualnie i na wymiar. Znajdziemy tu między innymi rolety wykonane z podgumowanej tkaniny, które doskonale odcinają dopływ światła zewnętrznego, produkty wykonane z materiału cechującego się dużą izolacyjnością termiczną, a także niezwykle popularne rolety dzień noc. Każdy wariant występuje w wielu wersjach kolorystycznych i zdobniczych, co pozwala na dobranie produktu idealnie dostosowanego do osobistych wymagań domowników. Warto też zwrócić uwagę na propozycję plis oraz moskitier – te ostatnie szczególnie doceniamy od wiosny do jesieni, kiedy będą stanowiły skuteczne zabezpieczenie przed wizytami owadów latających.

Korzystne ceny i łatwy montaż

Zazwyczaj połączenie estetyki i wysokiej funkcjonalności okupione jest wysokimi kosztami zakupu lub trudnościami związanymi z montażem. Jak jest w przypadku rolet? Tutaj ta zasada nie ma zastosowania. Oferta wspomnianej już firmy Rollcenter obala mit o wysokich kosztach zakupu dobrych produktów. Prezentowany asortyment został dobrany tak, aby mógł on stanowić wzorcowy przykład połączenia dobrej jakości z przystępnymi cenami. Kwestia montażu również nie powinna budzić obaw, czego doskonałym przykładem są rolety w kasecie. Jak to możliwe?

Forma rolet oraz intuicyjna instrukcja obsługi sprawiają, że z ich montażem poradzi sobie każdy – nawet osoba, która na co dzień nie majsterkuje. Nie są wymagane specjalistyczne umiejętności, w zupełności wystarczy zdolność posługiwania się podstawowymi i dostępnymi w każdym domu narzędziami. Co ważne, instalacja może być bezinwazyjna i tym samym nie naruszać konstrukcji ram. To naprawdę proste, a efekt zachwyci każdego. Niska cena, prostota montażu, dopasowanie stylistyczne i niezwykle długa lista zalet funkcjonalnych. Czy można chcieć więcej?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here