Nowoczesne odkurzacze do sprzątania. Czy są warte ceny?

0
189

Zaawansowane technicznie AGD bywa drogie, aczkolwiek nie zawsze. Mimo to większość z nas wciąż woli kupić bardziej tradycyjny sprzęt do domu lub biura. Oceńmy więc, czy to aby na pewno dobry pomysł. Sprawdźmy, czym się wyróżniają odkurzacze do sprzątania na miarę XXI wieku.

Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy

Pierwszą kwestią jest bezprzewodowość. To coś, co na pewno różni nowoczesne odkurzacze od swych starszych odpowiedników. Wyposażone w akumulator litowo-jonowy 25 V, na przykład, pozwalają na sprzątanie przez 50 minut. To z zupełności wystarczy w mieszkaniu. W domu jednorodzinnym również, o ile nie robi się porządków totalnych. Bez kabla płatającego się między nogami. Bez przypadkowego odłączenia prądu w czasie pracy. Ile kosztuje odkurzacz bezprzewodowy tego typu? 1500 zł, 2000? Nie. Jedyne 799 zł. Taką ofertę znajdziesz na stronie https://www.bissell.pl/.

Oczywiście są droższe odkurzacze dostępne na rynku. Jednakże są też bardziej zaawansowane. Zapewniają bowiem dużo silniejsze ssanie oraz technologię powstrzymującą plątanie włosów na szczotce. Ich konstrukcja uwzględnia również lepsze czyszczenie krawędzi, jak i możliwość odłączenia części odkurzacza. Dzięki temu system pionowy zamienia się na system ręczny. Tą są idealne odkurzacze do sprzątania trudnych zakamarków czy górnej powierzchni w szafie, dajmy na to.

Odkurzacz z podświetleniem?

A czemu nie? Współczesne odkurzacze do sprzątania domu mogą mieć układ lamp LED z przodu. Takie rozwiązanie znacząco ułatwia działania, ponieważ pozwala podświetlić brud pod kątem. To sprawia, że staje się lepiej widoczny. Przeoczenie czegoś przechodzi zatem do przeszłości. Z takim odkurzaczem prowadzenie czystego domu to łatwizna 🙂

Dokładnie to samo można powiedzieć o garażach. W końcu bywa w nich dosyć ciemno. A komórka w piwnicy, strych? Podświetlany odkurzacz bezprzewodowy to sprawdzony sposób na czystość w pomieszczeniach użytkowych. Zwykły odkurzacz nie ma szans.

Małe odkurzacze do sierści

Kot w domu to wyzwanie. To samo zresztą dotyczy psa. Zwierzęta te zostawiają bowiem dużo sierści na dywanie, tapicerce samochodu, w pościeli… wszędzie tak naprawdę. W związku z tym warto zwrócić uwagę na poręczne odkurzacze do sprzątania sierści kotów i innych zwierząt domowych.

Naturalnie, są bezprzewodowe. Są też niezwykle lekkie, więc nawet dziecko będzie mogło przejąć obowiązek czyszczenia po pupilu. Elektryczna szczotka obrotowa natomiast bardzo dokładnie wysprząta każdą powierzchnię. Dotyczy to również gęstego dywanu z frędzelkami. Psy uwielbiają się na nich wylegiwać, tak więc nie ma co liczyć na stary odkurzacz. Mocne urządzenie czyszczące opracowane z myślą o zwierzętach to krok w dużo wygodniejszym kierunku, nie sądzisz? Tym bardziej że takie odkurzacze wcale nie są drogie.

Odkurzacze do sprzątania biura

Powyższe stawia sprawę jasno. Zaawansowane odkurzacze do sprzątania domu to rozwiązanie praktyczne, jak i opłacalne zarazem. Ceny takiego sprzętu spadają, coraz częściej pojawiają się atrakcyjne promocje. Naprawdę warto się nimi zainteresować. Zwłaszcza jeśli prowadzi się biuro.

Na firmie sprzątającej można sporo zaoszczędzić. Pracownicy nierzadko sami sprzątają własne biura, bo to nie zajmuje zbyt wiele czasu ani wysiłku. Praktyczny odkurzacz jest więc urządzeniem, które powinno się znaleźć pod ręką. Dostępne funkcje oraz cena są bardzo zachęcające, a cicha praca sprawia, że sprzątanie biura nikomu nie przeszkadza. Polecamy takie rozwiązanie wszystkim przedsiębiorcom.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here