Dzięki Montersi oraz marce Satel podnosi się nasze bezpieczeństwo

0
2638

>Przedsiębiorstwo Satel jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych twórców i projektantów sprzętu do monitoringu oraz systemów alarmowych. Od początku założenia, firma oferowała produkty najwyższej jakości, dzięki czemu zyskała renomę jednej z najlepszych firm w branży zabezpieczeń. Wraz z marką Montersi wprowadzają na rynek krajowy bardzo nowoczesne urządzenia, które stoją na straży życia oraz dobytku wielu naszych rodaków. 10 lat współpracy zaowocowało tym, że firma Montersi została, autoryzowanym dystrybutorem oferowanych przez Satel produktów.

Zdjęcie 12

Dzięki doświadczeniu firma Satel oferuje produkty bardzo wysokiej jakości w przystępnych cenach. Nowoczesne systemy zabezpieczeń dostosowywane są do specyficznych potrzeb klientów oraz instalatorów, którzy są jednymi z głównych klientów marki Montersi https://www.montersi.pl/satel-integra .

Doświadczenie w tworzeniu zaawansowanego sprzętu.

Dzięki ponad 25 latom doświadczenia, marka Satel jest w stanie zaoferować jedne z najlepszych urządzeń zabezpieczających oraz monitorujących na świecie. Ofertę marki można znaleźć w ponad 50 krajach na całym świecie. Sam fakt popularności ich produktów jest potwierdzeniem, jak bardzo dobrej jakości są produkty Satel. Od 2002 roku firma realizuje normę ISO 9001:2000, dzięki której oferowany sprzęt jest poddawany wielu testom wewnątrz firmy. Fakt ten ma duży wpływ na poprawę niezawodności i czułości produktów Satel. Firma jest w pełni krajowym przedsiębiorstwem, które zatrudnia ponad 270 pracowników. Kupując produkty marki Satel, wspierasz lokalny biznes oraz otrzymujesz produkt wysokiej jakości wraz z gwarancją i pomocą techniczną.

Szeroka oferta marki Satel to ponad 400 produktów w stałej sprzedaży. W skład oferty wchodzą bardzo czułe systemy sygnalizacji przeciwpożarowej, elementy do tworzenia zaawansowanych systemów alarmowych oraz monitorujących.

Zdjęcie 6

Dzięki marce Montersi każdy instalator otrzymuje dostęp do najlepszej jakości sprzętu do tworzenia systemów alarmowych w jednym miejscu. Bogata oferta pod adresem https://www.montersi.pl/satel-integra sprawia, że stworzenie zaawansowanego indywidualnie zaprojektowanego systemu alarmowego i monitorującego nie jest już problemem. Montersi to nie tylko dystrybutorzy sprzętu Satel. To także bardzo dobrze wykwalifikowana kadra, która doradza swoim klientom oraz pomaga rozwiązać nawet bardzo trudne zadania, jakie stają przed instalatorami, którzy robią u nich zakupy. Dzięki specjalnym szkoleniom, organizowanym przez Montersi, klienci zyskują potrzebne informacje na temat oferowanego asortymentu oraz możliwości, jakie dają systemy i urządzenia marki Satel.

Zdjęcie 7

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here