Drzwi na zamówienie – jakie mamy możliwości?

0
2351

W sprzedaży znajdziemy szeroką gamę gotowych drzwi. Jednak nie zawsze takie uniwersalne projekty się sprawdzają. Jeśli potrzebujemy drzwi w innym wymiarze, o określonych funkcjach lub parametrach, najlepszym rozwiązaniem będą drzwi na zamówienie u sprawdzonego producenta.

Drzwi wykonane na wymiar, we wzorze i kolorze odpowiadającym klientowi, możemy dzisiaj zamówić w wielu firmach, które zajmują się projektowaniem i produkcją stolarki. Firmy te wychodzą naprzeciwko oczekiwaniom swoich klientów i zapewniają im kompleksowe i fachowe usługi – od pobrania wymiarów, przez przygotowanie projektu, wykonanie drzwi na zamówienie i ich montaż.

W zasadzie nie ma żadnych ograniczeń w wykonaniu drzwi odpowiadających oczekiwaniom klienta. Wszystko jest kwestią uzgodnienia, a także, oczywiście, ceny.

Drzwi w idealnym wymiarze

Najczęściej drzwi na zamówienie wykonuje się w wymiarze odpowiadającym miejscu montażu. Dotyczy to głównie starszych domów, w których nie stosowało się jeszcze stolarki o ustandaryzowanych wymiarach, ale również wybierają je osoby szukające luksusowej stolarki – drzwi szerszych i wyższych niż te zwykłe.

Producent pobierze wymiary i zaprojektuje drzwi w odpowiednim wymiarze zgodnie z życzeniami klienta. Takie drzwi mogą być też wyposażone w naświetla umieszczane po bokach i nad skrzydłem – wpuszczają do wnętrza światło.

Drzwi w twoim guście

Także drzwi na zamówienie wybierane są przez osoby, które oczekują czegoś więcej pod kątem estetyki. Producenci mogą wykonać drzwi pasujące do budynków w każdym stylu – nowoczesnym i tradycyjnym. Klient ma możliwość wyboru kształtu drzwi, materiału i jego kolorystyki, z którego mają być one wykonane, okuć, klamek, zamków, a także przeszkleń i innych detali.

Zatem wtedy, gdy nie możesz znaleźć w katalogach odpowiednich drzwi pasujących do twojego domu, pomyśl o wybraniu firmy, która będzie mogła spełnić twoje marzenie i wykonać je zgodnie z twoimi życzeniami.

Adresy firm wykonujących drzwi na zamówienie można znaleźć już teraz przez internet.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here