Dozowniki do ręcznika papierowego. Kiedy postawić na profesjonalne rozwiązanie?

0
913

Ręczniki papierowe pojawiają się we wszystkich tych miejscach, w których należy zadbać o higienę rąk. Mokre ręce przyciągają bakterie, przez co można się narazić na różne dolegliwości chorobowe. Warto tego uniknąć i postawić w łazienkach na dozowniki do ręczników papierowych. Dzięki temu zainteresowani zyskają nieograniczony dostęp do wspomnianych ręczników i będą mogli z nich swobodnie korzystać.

Dozowniki do ręcznika papierowego – podstawowe zalety

Profesjonalne i nowoczesne dozowniki do ręcznika papierowego są przeznaczone przede wszystkim do toalet publicznych, np. w centrach handlowych, na lotniskach czy też w szkołach i zakładach przemysłowych. Odpowiadają za poprawę obowiązujących standardów higieny, a na szerszą skalę prowadzą do zmniejszonej absencji wśród pracowników (unikanie chorób).

Dozowniki do ręcznika papierowego wykazują się smukłą i kompaktową konstrukcją, dzięki czemu mogą być stosowane zarówno w małych, jak i dużo większych toaletach. Łatwo utrzymać je w pełnej czystości, a do tego można wybrać dla siebie wersję mini lub max. Ciekawym pomysłem są dozowniki tradycyjne, chociaż coraz częściej stawia się na wersję automatyczną (zasilaną na baterie), która pozwala ograniczyć koszty i utrzymać należyty porządek. Papier jest dozowany w taki sposób, aby nie ulegał marnowaniu.

Dozowniki do ręcznika papierowego – kiedy opłaca się na nie stawiać?

Sięgnięcie po wysokiej klasy dozownik ZZ to strzał w dziesiątkę, ponieważ w ten sposób pracodawcy dbają o komfort i higienę pracy wśród własnych pracowników. Jak już zostało wspomniane należy po nie sięgać zwłaszcza w tych miejscach, w których przewija się ogrom ludzi (np. toalety znajdujące się na dworcach kolejowych, szpitale, galerie handlowe, zakłady produkcyjne, itd.).

Dozownik do ZZ jest rozwiązaniem bardzo higienicznym i pozwalającym na dozowanie pożądanej długości ręcznika papierowego. W ten sposób ogranicza się ilość odpadów. Co najważniejsze klienci mogą je dobrać m.in. pod kątem stylu, tak aby dopasować je do aranżacji konkretnej toalety publicznej. Dozowniki w krótkim czasie:

  • podnoszą poziom higieny w danym otoczeniu,
  • gwarantują znaczne oszczędności,
  • dbają o środowisko.

W automatycznych modelach zastosowano specjalne czujniki ruchu, aby wyeliminować proces ciągnięcia ręcznika. To najlepsze rozwiązanie, aby zmniejszyć ryzyko przenoszenia groźnych zarazków z jednego użytkownika na drugiego. Jak widać nie warto oszczędzać na tak profesjonalnych rozwiązaniach, które mogą się sprawdzić w każdej firmie i zakładzie pracy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here