Dlaczego warto mieć wagę łazienkową?

0
2342

Waga jest obecnie niemal obowiązkowym elementem wyposażenia łazienek. Coraz więcej osób dba o zdrowie, uprawia sport, zatem dąży do idealnej sylwetki. Waga jest im niewątpliwie bardzo potrzebna. Również osoby zawodowo zajmujące się sportem np. trenerzy personalni korzystają z nich. To także absolutne must have dla osób zmagających się z otyłością. Regularne ważenie pozwala im śledzić postępy w chudnięciu. Przy wyborze wagi nie należy kierować się ceną, ale wybierać produkt, który jest najwyższej jakości i dokonuje wiarygodnych i rzetelnych pomiarów.

Jaką wagę łazienkową wybrać?

Dostępne są zarówno wagi mechaniczne, jak i elektroniczne. Wagi mechaniczne bardzo rzadko się psują. Są bardzo wytrzymałe. To prosty sprzęt, dzięki któremu możesz dokonywać częstych pomiarów swojej wagi. Jeżeli szukasz zaawansowanego technologicznie sprzętu to powinieneś wybrać wagę elektroniczną. Najlepiej wybrać modele wykonane ze szkła hartowanego, bądź też metalu, które nie ulegają zniszczeniu nawet pod wpływem bardzo dużego ciężaru. Obecnie coraz popularniejsze stają się wagi łazienkowe, które posiadają dodatkową funkcję w postaci mierzenia tkanki tłuszczowej, a także stopnia nawodnienia, jak i masy mięśniowej oraz masy kostnej. Taki sprzęt wykorzystuje się zarówno na użytek prywatny, jak i w gabinetach dietetycznych, oraz klubach fitness.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup wagi łazienkowej?

Niezależnie od sezonu warto mieć świetną i zgrabną sylwetkę. Nawet jeżeli nie zwracasz specjalnie uwagi na wygląd, to zapewne wiesz, jak nadwaga i otyłość wpływają na zdrowie. Nie tylko przyczyniają się do powstania wielu chorób, ale także jak pokazują badania skracają życie. Zatem każda osoba powinna mieć wagę w swojej łazience. To także doskonała ozdoba oraz element aranżacji wnętrza.

Smart wagi

Obecnie na rynku znajdziemy nawet smart wagi, które są idealnie kompatybilne z innymi urządzeniami takimi jak telefon. Wystarczy tylko posiadać smartphona oraz dostęp do Wi-Fi. Dzięki dedykowanej aplikacji możemy dowiadywać się o naszych postępach. Tutaj nie wyświetlą się tylko informacje ile kilogramów schudłaś, ale także pokaże się pełna statystyka, dotycząca również metabolizmu oraz ilości poziomu tłuszcz w tkankach zewnętrznych. To produkt dla osób, które preferują najnowocześniejsze rozwiązania.

Na stronie internetowej empik.com znajdziesz szeroki wybór wag łazienkowych, które spełnią oczekiwania nawet bardzo wymagających. To zarówno klasyczne wagi mechaniczne, jak i elektroniczne oraz ultra nowoczesne smart wagi.

Ciekawym wyborem jest cyfrowa waga analityczna Exacta Deluxe w kolorze białym. Doskonale pasuje do wnętrz zarówno w stylu prowansalskim, jak i klasycznym czy nowoczesnym. Posiada duży wyświetlacz lcd oraz pamięć, która pozwala na zapisanie pomiarów nawet od 12 osób. Wskaźnik baterii pokazuje kiedy zaczyna się ona wyczerpywać i przypomina o wymianie. Po za standardowym pomiarem masy ciała, pokazuje również zawartość tkanki tłuszczowej oraz dzienne zapotrzebowanie na kalorie. Jej maksymalne obciążenie to 180 kg.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here