Czy warto sięgnąć po produkty marki Deante? Poznaj najważniejsze zalety wyposażenia, które znajdziesz u tego polskiego producenta

0
243

Deante jest polską marką, zachwycającą swoich klientów jakością wykonania oraz innowacyjnym designem produktów już od ponad trzydziestu lat. Przez tak długi czas na polskim rynku wyrobiła sobie opinię niezawodnej, nowoczesnej i kierującej się zasadami, które są cenione przez użytkowników. Zobacz, dlaczego warto sięgnąć po produkty pochodzące właśnie od Deante.

Najwyższej jakości ceramika

W ofercie marki Deante znajdują się między innymi ceramiczne elementy wyposażenia łazienkowego, w tym miski wc oraz umywalki. Odznaczają się przede wszystkim wysoką jakością wykonania, szczegółowością i wytrzymałością. Dzięki takim cechom ceramika łazienkowa jest w stanie przez wiele długich lat utrzymać swój nienaganny wygląd. Niezależnie od tego, czy jest poddawana bardziej, czy mniej intensywnemu użytkowaniu, radzi sobie doskonale zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, biurowych, jak i w instytucjach państwowych.

Najwyższej jakości ceramika jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, takie jak zarysowanie czy obtłuczenie. Wykazuje się też wysoką wytrzymałością w kontakcie z chemikaliami, dlatego bez obawy można ją czyścić różnymi środkami należącymi do szerokiej gamy chemii gospodarczej.

Eleganckie i wygodne kabiny prysznicowe

Deante to także marka, która oferuje eleganckie kabiny prysznicowe. Na szczególną uwagę zasługują sobie nowoczesne i bardzo efektowne kabiny typu walk-in, których ścianki zostały wykonane z wygodnego w użyciu, wytrzymałego i łatwego do utrzymania czystości szkła hartowanego. Mogą być bardzo przestronne, co pomaga w wygodnej kąpieli.

Obecnie są to najbardziej cenione kabiny prysznicowe, które jednocześnie prezentują się efektownie i minimalistycznie. Dzięki temu doskonale wpisują się w charakter każdej łazienki. Ich ogromną zaletą jest też wysoki poziom bezpieczeństwa dla osób starszych czy niepełnosprawnych, którym nie odznaczały się klasyczne brodziki z kabinami.

Różnorodne zlewy granitowe

Kolejnym ważnym działem produkcji marki Deante jest wyposażenie kuchenne, przede wszystkim zlewozmywaki. W szczególności możemy polecić klasyczne granitowe zlewozmywaki, które – podobnie jak wszystkie inne produkty – cechuje szczególnie wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne czy wynikające ze stosowanej chemii gospodarczej.

Warto przy tym zauważyć, że granitowe zlewozmywaki pomagają także w zachowaniu higieny i bezpieczeństwa. Ich powierzchnia nie tylko nie sprzyja osiadaniu zabrudzeń, ale też mikroorganizmów. Dzięki temu znacznie łatwiej będzie nam utrzymać ją w czystości i zapewnić sobie bezpieczeństwo podczas przygotowywania posiłków.

Bez wątpienia granitowe zlewozmywaki Deante wpiszą się dobrze w charakter każdej kuchni. Ich szczególną zaletą jest efektowny wygląd i możliwość wybierania spośród różnych kolorów, od bieli i piaskowego beżu, aż po głębokie odcienie jak grafit, antracyt i czerń. W ten sposób każda kuchnia zostanie uzupełniona właśnie takim zlewozmywakiem, który najlepiej podkreśli jej kolorystykę oraz charakter.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here