Trójwymiarowa aranżacja w kuchni

0
2519

Wydaje się, że miejsce tapet jest w salonie – ale czy tylko? Nowoczesne tapety absolutnie nie muszą pozostać tylko we wnętrzu sypialni czy pokoju dziennego – warto także nieco interesującej sztuki w modern stylu wprowadzić do kuchni, co ważne – by osiągnąć naprawdę interesujący efekt stworzyć galerii z ulubionych przepisów bądź nawet znaleźć piękno w etykietach pomidorów? To wszystko jest możliwe – wszystko czego trzeba to jedynie opuszczenie schematów i włączenie wyobraźni: https://ubierzswojesciany.pl/87-nowoczesne-tapety-modern.

Kilka sposób na wykorzystanie sztuki w kuchni

Galeria na ścianie

Galeria na ścianie może być jedynie czymś, co większość kojarzy z ścianą w ramach pokoju dziennego, a nie w kuchni, jednak tak wcale nie musi być. Nawet niewielka lub najzwyklejsza kuchnia może być przekształcona w piękną przestrzeń pełną:

  • druków,
  • obrazów,

Wystarczy znaleźć swój własny pomysł na zdobienie ścian w kuchni i trzymać się tego schematu, albo i nie!

Nowoczesna kuchnia– dlaczego nie?

Wydaje się to sprzeczne, a jednak to możliwe – nawet najbardziej nowocześnie urządzana kuchnia może być nieco bardziej klimatyczna, jeśli wprowadzi się do niej trochę retro sztuki. Ciekawym pomysłem tutaj są tapety nowoczesne z motywem owoców i warzyw – gdyż biologia wydaje się szczególnie dobrze sprawdzać w kuchni i jadalni. Bardzo dobrym rozwiązaniem będą tu przede wszystkim trójwymiarowe tapety.

Trochę sztuki – na lodówce!

Wydaje Ci się, że nie masz na tyle miejsca, by wprowadzić sztukę do kuchni? Zerknij jeszcze raz – kto wie, być może masz puste miejsce na lodówce, bądź w obrębie przestrzeni roboczej? To idealne miejsca na których można zamieścić obrazy – także w nowoczesnej, drukowanej formie, a niekoniecznie w ciężkich ramach.

Tapety 3d na szafkach

Ważne jest uświadomić sobie, że obrazy właściwie mogą być umieszczone we wszystkich zakątkach kuchni – nawet bezpośrednio na zwykłych szafkach. Tak ozdobiona kuchnia w kilka chwil zyskuje bardziej przyjemny, ciepły, rodzinny klimat. Rzecz jasna w zależności od tego, jakie motywy będą zdobiły takie tapety 3d.

Pomysł na własną sztukę

Nie trzeba trzymać się ram – dosłownie i w przenośni. Możesz biorąc pod uwagę ścianę w kuchni stworzyć własną sztukę. Każdy może według uznania pomalować ścianę w kuchni, w dowolnym kolorze i w jakimkolwiek klimacie. To takie bardzo osobiste, unikatowe i nad wyraz swojskie.

Kuchnia z pełnometrażowym portretem

Dlaczego nie? Nowoczesna kuchnia, która ma nieskazitelnie czystą powierzchnię, będzie wyglądać niezwykle odważnie i zabawnie dopełniona taką sztuką. Malarstwo w kuchni staje się coraz bardziej popularne i jest to tego najlepszym dowodem. Nie ma się co dziwić, bowiem oczywiste jest od dawna, iż samo gotowanie jest sztuką – jak więcej pominąć rolę obrazów w przestrzeni kuchennej w domu?

Meble kuchenne

Meble kuchenne to najlepszy dowód na to, iż sztuka nie musi być drukowana ani malowana. Czasem stare meble kuchenne, które zostały przywrócone do dobrego stanu i zmodyfikowane na kształt geometrycznej, nowoczesnej sztuki ludowej mogą stworzyć w kuchni absolutny efekt „wow”. Wystarczy pokombinować – a to przecież każdy może zrobić.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here