Szamba betonowe z profesjonalną usługą montażu z wykopem

0
1509

Budując nowy dom, w wyobraźni widzimy jego komfortowe wnętrza, piękną elewację i zadbany ogród. Jednak, aby można było wygodnie mieszkać, trzeba także pomyśleć o bardziej przyziemnych sprawach. Każdy domownik powinien mieć bowiem szansę na swobodne korzystanie z toalety. A jest to możliwe dzięki odpowiedniemu zaplanowaniu systemu odprowadzania domowych nieczystości. Aby szybko ogarnąć tego typu kwestie, warto skorzystać z oferty szamb i zbiorników betonowych.

Szamba betonowe

Kluczowe znaczenie ma wyznaczenie miejsca na działce, w którym szambo ma się znajdować oraz dobór konkretnego rodzaju instalacji. Szambo powinno być bowiem szczelne i dopasowane pojemnością do potrzeb danego gospodarstwa domowego. Godnym polecenia producentem i sprzedawcą szamb betonowych jest Szambo Rambo. Firma świadczy usługi na terenie całego kraju. Oferowane produkty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i stanowią gwarancję bezproblemowego użytkowania przez długie lata. Konstrukcje oferowanych szamb spełniają założenia atestu PZH, w konsekwencji czego posiadają aprobatę techniczną ITB.

Katalog produktów obejmuje: szamba betonowe jednokomorowe oraz szamba betonowe dwukomorowe. Do wyboru są różne wielkości takich zbiorników na nieczystości. Szamba jednokomorowe mogą mieć pojemność od 4 do 12 metrów sześciennych. W skład zestawu wchodzi zbiornik, płyta wierzchnia, kominek, wieko betonowe oraz pełna dokumentacja wraz z gwarancją. Dodatkowo można dokupić: wieko żeliwne, płytę najazdową pod auto osobowe, płytę najazdową pod auto ciężarowe, dodatkowy kominek oraz przegrodę.

W sprzedaży dostępne są także szamba dwukomorowe. Do ich produkcji wykorzystuje się beton klasy B-25 o przepuszczalności W8. Oznacza to, że ich ściany są odporne na warunki atmosferyczne oraz substancje szkodliwe. Do wyboru są szamba dwukomorowe o pojemności od 6 do 12 metrów sześciennych.

Usługa montażu szamb betonowych z wykopem

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma Szambo Rambo organizuje bardzo szybką realizację zamówień. Towar może być u klienta nawet w ciągu 2-4 dni roboczych. Firma proponuje także usługę montażu szamba z wykopem. Decydując się na taką współpracę mamy pewność, że szambo będzie właściwie dobrane i odpowiednio podłączone. W zakres usługi wchodzą:

  • sprzedaż zbiornika,
  • transport zbiornika do miejsca inwestycji,
  • wykonanie wykopu,
  • osadzenie i uszczelnienie zbiornika na nieczystości,
  • profesjonalne ułożenie instalacji sanitarnej,
  • zasypanie zbiornika.

Co istotne, po wykonaniu zadania, klient otrzymuje: projekt techniczny, deklarację zgodności, certyfikat PZH, aprobatę techniczną ITB oraz pisemną gwarancję. Prace wykonywane są na najwyższym poziomie. Z usług firmy zadowoleni są nawet najbardziej wymagający klienci.

Betonowe zbiorniki na deszczówkę i wodę

Warto wspomnieć, że betonowe konstrukcje mogą służyć także do racjonalnego gospodarowania wodą. Nic tak dobrze nie działa na rośliny w ogrodzie jak deszczówka. Możemy ją swobodnie gromadzić i przechowywać dzięki betonowym zbiornikom. Firma Szambo Rambo oferuje betonowe zbiorniki o różnej pojemności. 

W sprzedaży znajdują się zbiorniki mieszczące od 4 do 12 m sześciennych wody. Posiadanie betonowego pojemnika na deszczówkę to zarówno kwestia wysokiej świadomości ekologicznej, jak również racjonalnego wyniku ekonomicznego. Deszczówkę uzyskujemy bowiem za darmo.

[Głosów:1    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here