Powstaje kolejny obiekt Less Mess Storage w Krakowie

0
1264

Cieszące się coraz większą popularnością w Polsce magazyny samoobsługowe stają się bardziej dostępne dla osób w całym kraju. Do tej pory Krakowiacy i okoliczni mieszkańcy mogli korzystać z punktu Less Mess Storage w Kryspinowie (https://www.lessmess.storage/self-storage-krakow/), jednak już niedługo dołączy do niego druga lokalizacja.

Na czym polega self storage?

Self Storage polega na wynajmie magazynów samoobsługowych, z czego te mogą mieć różne rozmiary: od niewielkich schowków do pomieszczeń o wymiarach kilkunastu m². Zasada korzystania z takiej obsługi jest bardzo prosta – wybieramy interesujący nas magazyn, gdzie możemy przechować wszystko: dokumenty, meble, sprzęty elektroniczne. Po zawarciu umowy najmu na wskazany przez nas czas, dostajemy osobisty kod dostępu, który gwarantuje, że tylko my będziemy w stanie dostać się do środka.

Self Storage to ogromne udogodnienie dla osób, które np. posiadają firmę, jednak ich warunki pracy nie pozwalają na trzymanie wszystkich wartościowych papierów w biurze czy w domu. Dzięki wynajętemu magazynowi możemy też oddać na przechowanie wszystkie aktualnie niewykorzystywane urządzenia. Takie rozwiązanie jest również przydatne, gdy jesteśmy akurat w trakcie przeprowadzki i potrzebujemy miejsca, gdzie tymczasowo moglibyśmy umieścić najpotrzebniejsze rzeczy, zanim urządzimy się w nowym mieszkaniu czy domu.

Przedsiębiorstwa oferujące wynajem magazynów samoobsługowych są szczególnie popularne w USA czy w krajach Europy Zachodniej. Moda na self storage dotarła też do Polski i zdobywa coraz szersze grono zwolenników. To właśnie dlatego obiekty należące do firmy Less Mess Storage cieszą się dużym zainteresowaniem, co decyduje o powstawaniu nowych lokalizacji.

Less Mess Storage w Krakowie – nowy obiekt

Prawdopodobnie już w listopadzie 2019 roku do istniejącego już punktu Less Mess Storage w Kryspinowie dołączy kolejny. Będzie on położony w Modlniczce, przy ulicy Willowej 99. Self Storage Kraków – Kryspinów, odkąd zostało otwarte w kwietniu 2018 roku, jest bardzo chętnie wykorzystywane przez mieszkańców powiatu krakowskiego. To właśnie w odpowiedzi na prośby klientów zostanie udostępnione drugie centrum Less Mess Storage, tak by więcej osób mogło korzystać z samoobsługowych magazynów.

Takie punkty możemy także znaleźć w Trójmieście, w Warszawie, w Poznaniu i we Wrocławiu. Prawdopodobnie w ciągu najbliższych kilku lat mapa z obiektami Less Mess Storage stanie się bardziej zapełniona, dzięki czemu dostęp do tej formy przechowywania będzie możliwy również dla potencjalnych klientów z innych części Polski. Przykładowo w grudniu prawdopodobnie powstanie dodatkowa lokalizacja dla Poznania.

Dlaczego warto korzystać z Less Mess Storage?

Samoobsługowe magazyny to niezrównana wygoda, a ponadto:

  • bezpieczeństwo – monitoring, ochrona i odpowiednie zabezpieczenia sprawiają, że przechowywane przez nas przedmioty nie są narażone na kradzież;
  • większa przestrzeń – już nie musimy zagracać sobie mieszkania, część sprzętów może trafić do magazynu;
  • łatwy dostęp i obsługa – do swojej przechowalni możemy zajrzeć codziennie, bez względu na porę; sami decydujemy o tym, kiedy chcemy zrezygnować z magazynu, a jeśli okaże się, że jednak jest nam potrzebny na dłużej, możemy spokojnie przedłużyć termin wynajmu.
[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here