Osiedle na Zdrowiu – na zdrowie!

0
2622

Osiedle na Zdrowiu to najnowsza realizacja warszawskiej grupy deweloperskiej WAN. Przedmiotem realizacji jest osiedle mieszkaniowe, na które składają się 10 budynków, każdy będzie posiadał 3 kondygnacje, a łącznie powstanie 94 lokali o zróżnicowanej powierzchni użytkowej, od 31 m2 do 75 m2.

Osiedle na Zdrowiu planowane jest jako jedna ze składowych wielkiego przedsięwzięcia deweloperskiego dzielonego na mniejsze zadania, ale łącznie powstaną 463 mieszkania. 

Nowe osiedle

 Osiedle na Zdrowiu powstaje jako niezależny kompleks, na który w sumie będą się składały:

  • dziesięć budynków a każdy o trzech kondygnacjach
  • dwa budynki jednorodzinne
  • jeden budynek o charakterze handlowo-usługowym, który stanie się centrum handlowym dla osiedla
  • naziemne parkingi dla mieszkańców 

Doskonała lokalizacja

Osiedle na Zdrowiu  powstaje w łódzkiej dzielnicy Polesie wokół ulic: Biegunowej, Spadochroniarzy, Krańcowej i Namiotowej. Ta znakomita lokalizacja umożliwia sprawną komunikacją z centrum miasta, ale zapewnia również:

  • bliskość terenów obfitujących w zieleń
  • wokół wyłącznie zabudowa jednorodzinna
  • stworzenie zamkniętego i ogrodzonego osiedla z zapewniającym bezpieczeństwo monitoringiem
  • dodanie do każdego mieszkania wygodnego tarasu lub ogródka
  • mieszkanie poza zgiełkiem wielkiego miasta a jednocześnie sprawne dotarcie do centrum rozrywkowo-handlowego
  • zamieszkanie w sąsiedztwie parków, zoo i ogrodów

Rozwój tej części Łodzi sprawi, że w niedługim czasie z osiedla będzie można sprawnie dostać się na obwodnicę miasta a stamtąd dalej na autostradę. 

Nowe inwestycje

W prężnej, dynamicznej Łodzi istnieje cały czas zapotrzebowanie na kolejne inwestycje w rodzaju Osiedla na Zdrowiu (strona internetowa – www.osiedlenazdrowiu.pl). Tego rodzaju przedsięwzięcie deweloperskie cieszy się stałym zainteresowaniem zarówno przyszłych mieszkańców zasiedlających budynki, jak i pozostałych mieszkańców miasta zafascynowanych nowoczesnym budownictwem, które oferuje mieszkanie w optymalnych warunkach. Połączenie komfortu, nowoczesności, obszarów zielonych i sprawnego transportu to najlepsze co może zdarzyć się każdemu marzycielowi. 

Wszystkie prognozy dla Łodzi mówią, że mieszkańców miasta będzie stale przybywać. Potencjał  miasta, fascynacja Łodzią, jaką można zaobserwować od dobrych paru lata sprawia, że tego rodzaju inwestycje deweloperskie jaką jest Osiedle na Zdrowiu mogą okazać się wspaniałym  miejscem do życia dla współczesnych rodzin. Nowe miejsca pracy, bliskość stolicy oraz bliskość wielkich węzłów komunikacyjnych sprawia, że deweloperzy nie muszą martwić się o chętnych do zamieszkania. 

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here