Moda na naklejki! Sprawdź te najpopularniejsze

0
2530

Naklejki kojarzą się nam przede wszystkim z drukowanymi na papierze przylepnym postaciami z bajek czy też zwierzątkami. Jednak od niedawna panuje istny szał naklejkowy. Stały się one bowiem ciekawym elementem dekoracji (np. naklejki na ścianę) czy też mają zastosowanie bardziej praktyczne, jak choćby naklejki magnetyczne na lodówkę czy samochód.

Dlaczego naklejki cieszą się popularnością?
Powodów popularności naklejek jest kilka. Przede wszystkim są prostym sposobem na ozdobienie jakieś powierzchni. Dzięki rysunkom kwiatów naklejki na ścianę ożywiają takie pomieszczenia jak sypialnie czy salony. Są także dobre do oznaczenia samochodów czy sprzętu elektronicznego, dzięki czemu możemy w szybki sposób zmienić wizualnie jakiś przedmiot. Wystarczy jedynie zdjąć folię ochronną i nałożyć na powierzchnię. Równie łatwo jak ich montowanie przebiega ściąganie, kiedy będziemy po raz kolejny chcieli przeprowadzić metamorfozę bez ponoszenia dużych nakładów finansowych. Kolejną zaletą jest ich cena. Za niewielkie pieniądze uzyskujemy spektakularne efekty i rozwiązania w postaci naklejek magnetycznych z fantazyjnymi wzorami lub zabawnymi cytatami. Są świetnym sposobem na wyrażanie siebie i podkreślanie własnej osobowości. Każdy fan np. powieści fantasy może na swój samochód przykleić naklejkę magnetyczną z wizerunkami postaci z Władcy Pierścieni czy Wiedźmina.

Rodzaje naklejek

Naklejki na ścianę

Naklejka na ścianę to hit ostatniego sezonu. Szczególnie jeżeli są na niej wypisane różne sentencje, np. kodeks rodzinny. Bardzo łatwo się naklejają, jednak po dłuższym okresie użytkowania prawdopodobnie czeka nas malowanie ściany po jej zdjęciu. Zazwyczaj są przesyłane w całości bądź w małych fragmentach, jednak nie sprawia to problemu przy montażu. Naklejki na ścianę można wybierać zarówno błyszczące jak i matowe, w kolorze bądź czarno-białe. Istnieje również wiele firm, które zrobią naklejkę na ścianę według projektu klienta. To prosty i sprawdzony sposób, aby nasza kuchnia czy łazienka nabrały świeżości i nowego wyglądu.

Naklejka magnetyczna

Choć naklejki magnetyczne znane są od wielu lat na polskim rynku, to dopiero teraz zaczynają być wykorzystywane w celach prywatnych. Dawniej stosowało się je głównie jako forma reklamy na samochodzie. Teraz również mają wielu zwolenników samochodów, jednak na naklejce magnetycznej coraz częściej pojawiają się hasła związane z motoryzacją lub indywidualne projekty. Jest to dobra opcja dla osób, które chcą coś zaznaczyć na samochodzie czy innej powierzchni bez ingerowania w jej strukturę. Naklejki magnetyczne mogą być również zdjęciem, które można powiesić na lodówce. Ich wyrobem zajmują się specjalistyczne przedsiębiorstwa.
Naklejki to tani i efektowny sposób na ozdobienie jakiejkolwiek powierzchni. Pamiętajmy jednak, żeby wybierać wzory pasujące do wystroju mieszkania i zgodne z naszym stylem. Wtedy będziemy mieć pewność, że naklejki na ścianę czy naklejki magnetyczne będą cieszyć oko.

Materiał promocyjny.

[Głosów:2    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here