Lodówka z zamrażalnikiem do aneksu kuchennego

0
3276

Coraz więcej mieszkań ma aneksy kuchenne zamiast oddzielnych kuchni. To atrakcyjny wybór zwłaszcza do małych mieszkań, gdzie wydzielenie osobnej kuchni zabrałoby dużo miejsca. Aneks powiększa wnętrze i sprawia, że mieszkanie wygląda bardziej przestronnie. Jaka lodówka sprawdzi się wtedy najlepiej?

Lodówki możemy kupić obecnie w dwóch wariantach – jako te przeznaczone do zabudowy oraz wolnostojące. Do aneksów kuchennych najczęściej wybierane są meble na wymiar, które pozwalają na wykorzystanie każdego, nawet najmniejszego zakamarka pomieszczenia. Nie zawsze jednak właściciel mieszkania chce decydować się na takie meble lub woli wybrać lodówkę wolnostojącą.

Jaki rozmiar – pojemność lodówki wybrać?

Wszystko zależne jest od potrzeb jej użytkowników. Czasami wystarczy niewielka, podblatowa lodówka z zamrażalnikiem, innym razem dobra będzie taka, która ma podwójne drzwi, ponieważ musi pomieścić jedzenie dla całej rodziny. Nie warto jednak kupować lodówki na wyrost, ponieważ nie dość, że będzie droższa sama w sobie, to jeszcze zapłacimy więcej za jej utrzymanie.

Lodówka wolnostojąca

Tego rodzaju lodówki są zwykle tańsze od modeli pod zabudowę. Możemy kupić je też w różnych kolorach. Obecnie zamiast popularnej w przeszłości barwy białej częściej kupowane są te o kolorze srebrzystym – inox, który świetnie pasuje do nowoczesnych kuchni. Można wybrać je wtedy w różnych wysokościach, jak jednodrzwiowe lub dwudrzwiowe side-by-side, gdy dysponujemy większą ilością miejsca.

Ciekawym pomysłem będzie również lodówka w stylu retro. Teraz takie lodówki cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ dodają kuchni uroku. Możemy kupić je w różnych kolorach – czarny, czerwony, miętowy, różowy czy turkusowy to tylko kilka z nich.

Lodówka pod zabudowę

Gdy chcesz zdecydować się la lodówkę pod zabudowę, wtedy może być ona zakamuflowana jako szafka kuchenna i będzie ona atrakcyjnie komponowała się z całą aranżacją kuchni. Takie lodówki możemy kupić w różnych wymiarach, także jako podblatowe. Warto wobec tego pomyśleć o wybraniu dobrej firmy wykonującej meble na wymiar i skorzystać z jej pomocy w doborze lodówki pod zabudowę.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here