Eglo – wiodącym producentem w branży oświetleniowej

0
1925

Żyrandole, lampy wiszące, podłogowe, stołowe, sufitowe, kinkiety, lampy do ogrodu czy listwy oświetleniowe. Asortyment marki Eglo obejmuje wiele niezliczonych propozycji, dzięki czemu należy do przodujących producentów dekoracyjnego oświetlenia wnętrz.

Co nieco z historii…

Firma Eglo została założona w 1969 roku przez Ludwiga Obwiesera i od początku istnienia zdążyła uzyskać szerokie grono wiernych odbiorców. Nie bez powodu zaliczana jest do wiodących producentów opraw oświetleniowych w Europie, która na dzień dzisiejszy, może poszczycić się ponad 70 oddziałami na całym świecie! W czym zatem tkwi sekret tak prężnie rozwijającej się działalności? Duży udział warunkuje zastosowanie wysokiej jakości materiałów, które w połączeniu z wykwalifikowanym personelem oraz profesjonalnym systemem kontroli jakości zapewnia uzyskanie produktu finalnego, spełniającego wszystkie oczekiwania klientów. Obecnie, marka Eglo kładzie duży nacisk na wykorzystanie nowoczesnych technologii, które w rezultacie zawdzięczają możliwość zastosowania inteligentnego systemu sterowania domowym oświetleniem. Na uwagę zasługuje także różnorodny wachlarz kolorów. W ofercie producenta możemy bowiem wybierać spośród 16 milionów odcieni oraz 50 białych opcji temperatury barwy. Brzmi imponująco? Mając do wyboru tak szerokie spektrum możliwości, wykreowanie idealnej atmosfery na każdą chwilę swojego życia, jest prostsze niż kiedykolwiek!

Dla miłośników wyrazistych detali

Asortyment marki Eglo zaspokoi oczekiwania osób, które stronią od klasycznych rozwiązań, powtarzalnych rozwiązań oraz przyjętych projektów. Producent stawia sobie za cel poszukiwanie nowych pomysłów, dlatego każda koncepcja firmy utożsamiana jest z oryginalną konstrukcją, niejednoznaczną formą oraz nietuzinkowym kloszem. Wszystko to sprawia, że oprawy oświetleniowe idealnie komponują się z wnętrzami nowoczesnymi, futurystycznymi, projektowanymi w duchu minimalistycznej elegancji. Pośród bogatej oferty modeli, można znaleźć dekoracyjne, napawające przepychem lampy, jak również te o oszczędnej formie.
Eglo to bez wątpienia jeden z tych producentów, który w swych projektach bazuje na interesujących konstrukcjach. U ich podstaw stoi optymalne rozproszenie światła, kierunkowe ustawienie, dzięki czemu zarówno bogato zdobione, jak i subtelnie zaaranżowane oprawy zaskakują swoją unikalnością. Co więcej, znajdują zastosowanie w wielu przestrzeniach, począwszy od tych prywatnych, wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Na elewacji domu czy oświetlające ogród – możliwości jest wiele. Ogranicza je wyłącznie nasza osobista wyobraźnia.
Artykuł zainspirowany został lampami Eglo dostępnymi w sklepie https://light4u.pl/firm-pol-1430909133-EGLO.html

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here