Czy warto sięgnąć po produkty marki Deante? Poznaj najważniejsze zalety wyposażenia, które znajdziesz u tego polskiego producenta

0
98

Deante jest polską marką, zachwycającą swoich klientów jakością wykonania oraz innowacyjnym designem produktów już od ponad trzydziestu lat. Przez tak długi czas na polskim rynku wyrobiła sobie opinię niezawodnej, nowoczesnej i kierującej się zasadami, które są cenione przez użytkowników. Zobacz, dlaczego warto sięgnąć po produkty pochodzące właśnie od Deante.

Najwyższej jakości ceramika

W ofercie marki Deante znajdują się między innymi ceramiczne elementy wyposażenia łazienkowego, w tym miski wc oraz umywalki. Odznaczają się przede wszystkim wysoką jakością wykonania, szczegółowością i wytrzymałością. Dzięki takim cechom ceramika łazienkowa jest w stanie przez wiele długich lat utrzymać swój nienaganny wygląd. Niezależnie od tego, czy jest poddawana bardziej, czy mniej intensywnemu użytkowaniu, radzi sobie doskonale zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, biurowych, jak i w instytucjach państwowych.

Najwyższej jakości ceramika jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, takie jak zarysowanie czy obtłuczenie. Wykazuje się też wysoką wytrzymałością w kontakcie z chemikaliami, dlatego bez obawy można ją czyścić różnymi środkami należącymi do szerokiej gamy chemii gospodarczej.

Eleganckie i wygodne kabiny prysznicowe

Deante to także marka, która oferuje eleganckie kabiny prysznicowe. Na szczególną uwagę zasługują sobie nowoczesne i bardzo efektowne kabiny typu walk-in, których ścianki zostały wykonane z wygodnego w użyciu, wytrzymałego i łatwego do utrzymania czystości szkła hartowanego. Mogą być bardzo przestronne, co pomaga w wygodnej kąpieli.

Obecnie są to najbardziej cenione kabiny prysznicowe, które jednocześnie prezentują się efektownie i minimalistycznie. Dzięki temu doskonale wpisują się w charakter każdej łazienki. Ich ogromną zaletą jest też wysoki poziom bezpieczeństwa dla osób starszych czy niepełnosprawnych, którym nie odznaczały się klasyczne brodziki z kabinami.

Różnorodne zlewy granitowe

Kolejnym ważnym działem produkcji marki Deante jest wyposażenie kuchenne, przede wszystkim zlewozmywaki. W szczególności możemy polecić klasyczne granitowe zlewozmywaki, które – podobnie jak wszystkie inne produkty – cechuje szczególnie wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne czy wynikające ze stosowanej chemii gospodarczej.

Warto przy tym zauważyć, że granitowe zlewozmywaki pomagają także w zachowaniu higieny i bezpieczeństwa. Ich powierzchnia nie tylko nie sprzyja osiadaniu zabrudzeń, ale też mikroorganizmów. Dzięki temu znacznie łatwiej będzie nam utrzymać ją w czystości i zapewnić sobie bezpieczeństwo podczas przygotowywania posiłków.

Bez wątpienia granitowe zlewozmywaki Deante wpiszą się dobrze w charakter każdej kuchni. Ich szczególną zaletą jest efektowny wygląd i możliwość wybierania spośród różnych kolorów, od bieli i piaskowego beżu, aż po głębokie odcienie jak grafit, antracyt i czerń. W ten sposób każda kuchnia zostanie uzupełniona właśnie takim zlewozmywakiem, który najlepiej podkreśli jej kolorystykę oraz charakter.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here